W koncu rozwikłano największą zagadkę o monetach.....

Dyskusje na wszelkie tematy związane z numizmatyką.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

W koncu rozwikłano największą zagadkę o monetach.....

Postprzez minek23 » 06 Gru 2017 20:28

Awatar użytkownika
minek23

Miejscowość: galicja

Re: W koncu rozwikłano największą zagadkę o monetach.....

Postprzez danek » 06 Gru 2017 20:47

minek23 napisał:http://deser.gazeta.pl/deser/51,111858,22739206.html?i=3" target="_blank

Darujmy sobie takie posty... Może takie iście kopernikańskie "odkrycie" wywołuje emocje stałych czytelników portalu gazeta.pl ...
danek

Postprzez julk1 » 06 Gru 2017 20:53

Po tytule myślałem, że rozwiązano tajemnice (notatki Bisera, fałszowanie monet II RP itd.) podawane przez nirek5. :wink:
A tu "epokowe" odkrycie, co oznacza jakiś "dziwny znak" w szponach orła na monetach polskich :lol:
Awatar użytkownika
julk1

Postprzez joxer » 06 Gru 2017 21:26

julk1 napisał:Po tytule myślałem, że rozwiązano tajemnice (notatki Bisera, fałszowanie monet II RP itd.) podawane przez nirek5. :wink:
A tu "epokowe" odkrycie, co oznacza jakiś "dziwny znak" w szponach orła na monetach polskich :lol:

a tu szok :) jeden z czytelników losowo będzie chciał sprawdzić nowo pozyskaną wiedzę, a pech sprawi że wyjmie 1 groszówkę z royal mint, a tu inny znaczek :P i się będzie zastanawiała, czy nie padł ofiarą oszustwa :P
Joxer The Mighty
Image
Awatar użytkownika
joxer

Miejscowość: Biała Podlaska

Postprzez platinum » 07 Gru 2017 22:12

Wyborcza rzeczywiście traktuje swoich czytelników jak ostatnich debili ...
Co będzie następne? "Odkrycie", ze 2 i 5 zł składają się z dwóch krązków, jeden osadzony w drugim? ;-).
"Największym cyrkiem jest to, że osoba która nawet nie powąchała tej monety udziela się w tym temacie pouczają innych." (Tomi85).
Awatar użytkownika
platinum

Miejscowość: Planet Earth

Postprzez minek23 » 07 Gru 2017 23:31

Tak dla jasnosci nie czytam tej gazety wogóle.... Tylko tak mi wpadłna necie w oko ten jakże ciekawy i obszerny artykuł, a jesli komus nie podobaja sie takie posty (danek) niech po prostu nie czyta.......
Awatar użytkownika
minek23

Postprzez platinum » 07 Gru 2017 23:38

Nie zrażaj się i pisz dalej. Warto to było przeczytać by się dowiedzieć z jakich oczywistości można zrobić sensacje.
Wg mnie publikowanie masy bzudr wynika z permanentnego zapotrzebowania na "kontent" na wszelkiego rodzaju strona z wiadomościami. Nie masz "contentu" to nie ejsteś potrzebny, nikt cię nie czyta, nie będzie reklam, nie możesz być opiniotwórczy. Te wszystkie WP, Onety, i pewnei mase innych portali - produkują coraz więcej bezsensownej papki, byle tylko czymś zapewnić stronę.
Ludzkość zginie pod wpływem natłoku (bezsensownego, śmieciowego) info :-).
"Największym cyrkiem jest to, że osoba która nawet nie powąchała tej monety udziela się w tym temacie pouczają innych." (Tomi85).
Awatar użytkownika
platinum

Miejscowość: Planet Earth

Postprzez meszuzel » 08 Gru 2017 11:07

Jak czytacie informacje na stronach? Lecicie pewnie po obrazkach i z grubsza przelatujecie po tytułach. Ten pseudo tekst od monety jest tak nędzny, że szkoda na niego czasu, ale ile osób tam kliknęło? A to dla reklamodawców jest już wystarczająca informacja, że mają miesięcznie tyle a tyle odsłon, a to, że w jakiejś części materiały pozbawione merytorycznej treści, to zupełnie inna bajka.
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez minek23 » 08 Gru 2017 22:23

Meszuzel o reklamach nie pomyślałem.... Przepraszam, poprawie się (ale od nowego roku oki?) ;)
Awatar użytkownika
minek23

Wróć do Ogólne dyskusje o monetach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości