UCoin.pl

Dyskusje na wszelkie tematy związane z numizmatyką.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Re: UCoin.pl

Postprzez Mad_Tiger » 07 Gru 2017 01:31

ceny monet sam wpisujesz i wyciągane są średnie :)

Portal nie zasysa danych z żadnych innych portali aukcyjnych :)
"Tu przyklęka numizmatyk,
Słychać jego serca bicie.
To pieniądza jest fanatyk,
W biciu monet jego życie."

ImageMój zbiór monet na ucoinImage
ImageSprzedam trochę monet i banknotówImage

W sprawie reklamy w awatarze proszę o kontakt na PW :)
Maksymalny rozmiar; szerokość: 80 pikseli, wysokość: 80 pikseli, waga pliku: 50.00 KiB + 2 linijki tekstu w podpisie.
Awatar użytkownika
Mad_Tiger

Miejscowość: Warszawa

Postprzez julk1 » 07 Gru 2017 02:50

Ale niektóre ceny są już ustalone na portalu. To też średnia wycen poszczególnych osób?
Czyli jak ja i 10 moich kolegów ustalimy na portalu, ze jakaś rzadka moneta jest warta 10 tys. zł, to chociaż można ja kupić np. za 90 zł, to na UCoinie będzie po 10 tys. zł?
Po drugie, jeżeli ja sam mam ustalać ceny, to jeżeli wpisze cenę swoich monet zawyżona np. o 500% to mam szanse mieć kolekcję o najwyższej wartości na UCoinie? :lol:
Awatar użytkownika
julk1

Postprzez Gaszpar74 » 07 Gru 2017 10:07

na ucoinie chodzi zebys mial orientacyjna cene danej monety po ile kto ja gdzies kupil itp a nie po to zeby miec najwyzsza wartosc kolekcji.
Zresztą zawyżanie cen nie ma sensu bo jeżeli będziesz chciał wymienic dana monete po mocno zawyżonej cenie to nikt jej od ciebie nie wezmie
Awatar użytkownika
Gaszpar74

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez ala19831 » 07 Gru 2017 15:44

Gaszpar74 napisał:na ucoinie chodzi zebys mial orientacyjna cene danej monety po ile kto ja gdzies kupil itp a nie po to zeby miec najwyzsza wartosc kolekcji.
Zresztą zawyżanie cen nie ma sensu bo jeżeli będziesz chciał wymienic dana monete po mocno zawyżonej cenie to nikt jej od ciebie nie wezmie

Wystawiłam na wymianę Kanada 20 dolarów. na allegro osiąga cenę 60 zł. Na uCoin wyceniana na 130 zaś ja wpisałam 193 zł. Mimo to zgłosił się właśnie zainteresowany :)
Mój zbiór na ucoin
Awatar użytkownika
ala19831

Postprzez Gaszpar74 » 07 Gru 2017 23:48

ala19831 napisał:
Gaszpar74 napisał:na ucoinie chodzi zebys mial orientacyjna cene danej monety po ile kto ja gdzies kupil itp a nie po to zeby miec najwyzsza wartosc kolekcji.

Wystawiłam na wymianę Kanada 20 dolarów. na allegro osiąga cenę 60 zł. Na uCoin wyceniana na 130 zaś ja wpisałam 193 zł. Mimo to zgłosił się właśnie zainteresowany :)

Zgadza sie ze zawsze moze sie ktos trafic ale ogolnie mi chodzilo o wpisywanie monet do kolekcji po zawyzonych cenach niz na swapa.
Awatar użytkownika
Gaszpar74

Miejscowość: Bydgoszcz

Poprzednia

Wróć do Ogólne dyskusje o monetach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość