Uwaga na sklep Aureus na Numimarkecie

Dyskusje na wszelkie tematy związane z numizmatyką.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Re: Uwaga na sklep Aureus na Numimarkecie

Postprzez el-dziubek » 17 Gru 2017 15:14

I nam wątek zagarnęli... Ale trzeba przyznać, ze dobre :mrgreen:
el-dziubek

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Grzegorz_Wroclaw » 17 Gru 2017 15:18

admin wydzieli ;) a wnioskodawca powołania fun clubu musi określić wpisowe, chętnych nie zabraknie 8)
Grzegorz_Wroclaw

Postprzez meszuzel » 17 Gru 2017 19:47

Ale gdzie to wydzielić.
Panowie, odpuście, platinum nie zasłużył sobie, aby się z niego śmiać. Rozumiem, że ten fan klub to rodzaj wsparcia a nie wyśmiewania.
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez Grzegorz_Wroclaw » 17 Gru 2017 19:53

Ale nikt się chyba nie wyśmiewa? Nie dociekam powodów powołania fan clubu, ale moim zdaniem, to fan club raczej nobilituje 8)
Grzegorz_Wroclaw

Postprzez el-dziubek » 17 Gru 2017 19:57

Zwróćcie uwagę, że w nazwie klubu literka N jest odwrócona... :mrgreen: Pełen szacun dla twórcy ;)
el-dziubek

Postprzez Grzegorz_Wroclaw » 17 Gru 2017 20:02

a przy fan ktoś odgryzł górę od a :oops:
Grzegorz_Wroclaw

Postprzez el-dziubek » 17 Gru 2017 20:08

No u mnie pierniki tez już nie są kompletne ;)
el-dziubek

Postprzez morszczuk » 17 Gru 2017 20:28

Nikt się nie śmieje z użytkownika platinum. Po prostu zabłysnąl w tym temacie i postanowilem go uhonorować. Pozdrawiam.
Fan Club Platinum - Boss ;)
Awatar użytkownika
morszczuk

Postprzez wordlord » 20 Gru 2017 00:12

el-dziubek napisał:Grześ ta plama jest na wszystkich ich zdjęciach w tym samym miejscu, więc to raczej brudny obiektyw.

Stawiałbym raczej paproch na matrycy.

meszuzel napisał:Przypomnę, że kilka lat temu kupujący wygrał w sadzie ze sprzedawcą, tam chodziło o samochód, który kupujący nabył za jakąś cześć faktycznej wartości. Gdyby chłopaki tylko chcieli, to sprawy mają na 100% wygrane, tylko szkoda czasu na szarpanie się przy takich kwotach, lepiej tą kasę zainwestować w inną blaszkę :)

Wygraną obstawiałbym raczej tak w granicach 90%. Praktycznie pewność w wygraniu w sądzie dawałoby nam w sytuacji w której przedmiot został zakupiony w trakcie licytacji,wtedy sprzedawca musi się zgodzić z ustaną ceną.
W przypadku opcji Kup Teraz kupujący sprzedając może zawsze powoływać się na błąd w zapisie ceny przy wystawianiu jednak zazwyczaj brane jest to pod uwagę przy ewidentnych błędach gdy rozbieżności id wartości rynkowej są znaczące i w tym wypadku kupujący występujący do sądu w roli oskarżyciela może nagle stać się oskarżonym za dojenie sklepu.

Wiem, że w zasadzie się czepiam szczegółów, ale może komuś przyda się ta wiedza.
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Postprzez el-dziubek » 20 Gru 2017 00:18

Sklep olał maksymalnie sprawę, zero odpowiedzi na maile, wiec nie ma się co rozwodzić. Intencją było ostrzeżenie forumowiczów i na tym chyba należy zakończyć. U nich promocje nie istnieją. Zamiast przyznać się uczciwie do pomyłki, wolą kłamać ;)
el-dziubek

Postprzez Grzegorz_Wroclaw » 20 Gru 2017 07:28

I właśnie dlatego podjąłem decyzje, ze jednak ich przeciągnę... pewnie jak każdy (z jednym wyjątkiem :roll: ), nie lubię cwaniactwa i kłamstwa. Myślę, że w moim przypadku sprawa jest prosta, el-dziubek dostał maila od sklepu, ze nie mają monety bo sprzedali ją wcześniej i wystawili omyłkowo drugi raz (czyli w domyśle mi). Kilkukrotna wizyta właściciela we Wrocławiu pewnie nauczy go pokory... mnie to nic nie kosztuje, tym razem źle trafił :twisted:
Grzegorz_Wroclaw

Postprzez el-dziubek » 20 Gru 2017 07:56

Cała moja historia jest do Twojej dyspozycji. Na Sądową mam tramwajem 12 minut tylko :mrgreen:
el-dziubek

Postprzez Bumer » 21 Gru 2017 00:57

Jako że jestem z Poznania to w tym sklepie na Głogowskiej kupiłem kilka monet. Ja nie miałem problemu.
Ale popieram kolegów z Wrocławia. Za kręcenie należny się kara.
Against Modern Football

"My nie jesteśmy politykami i w ramach obrony wizerunku nie będziemy odsuwać się od osób, które znamy wiele lat i które zrobiły wiele dla środowiska kibicowskiego. I nie obchodzi nas to, co kto robi poza stadionem. Jeśli ktoś wybiera wizerunek, a nie kolegę, to niech się trzyma z daleka od nas, bo my reprezentujemy inne wartości i zawsze tak będzie".
Bumer

Postprzez Grzegorz_Wroclaw » 29 Gru 2017 20:00

Zamykając temat, przy zdecydowanych naciskach numimarketu i mojej dosyć zdecydowanej postawie, w moim przypadku sklep ostatecznie wywiązał się z umowy. Moneta się odnalazła...
Ostatnio edytowany przez Grzegorz_Wroclaw, 29 Gru 2017 20:03, edytowano w sumie 1 raz
Grzegorz_Wroclaw

Postprzez el-dziubek » 29 Gru 2017 20:02

O to miła wiadomość :) Gratulacje :) Może następnym razem pomyślą, zanim zaczną perfidnie kłamać.
el-dziubek

Postprzez Grzegorz_Wroclaw » 29 Gru 2017 20:05

Muszę pochwalić postawę numimarketu, po wskazaniu, które z warunków zawartych w regulaminie zostały naruszone, zdecydowanie wpłynęli na sklep, który dosyć delikatnie mówiąc, olewał korespondencje ze mną...
Grzegorz_Wroclaw

Postprzez el-dziubek » 29 Gru 2017 20:13

No to dobrze, że zaczynają się wstawiać również za kupujących. Ja po początkowej odpowiedzi z numimarketu (że w zasadzie nic nie mogą zrobić) zwątpiłem w jakikolwiek sens przepychania, ale widzę, że Twoje argumenty dotarły tam gdzie trzeba :)
el-dziubek

Poprzednia

Wróć do Ogólne dyskusje o monetach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości