Wycenił znalezisko Mareczka i Edzia tylko na 150zł...

Dyskusje na wszelkie tematy związane z numizmatyką.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Wycenił znalezisko Mareczka i Edzia tylko na 150zł...

Postprzez tigerinho » 27 Lip 2018 20:59

To się wczoraj uśmiałem. Oglądam sobie wieczorem "Złomowisko.pl" (prawdopodobnie pierwsza seria, na pewno 2 odc)
a tam gruby Mareczek i jego "driver" Edzio znaleźli klaser z monetami, który natychmiast postanowili spieniężyć.
Narrator podpowiada nam, że kierują się do znanego warszawskiego numizmatyka w celu wyceny tego
okazałego znaleziska. Myślę sobie - Niemczyk lub Marciniak, ewentualnie WCN.

Jednak Damian Marciniak. Jak ktoś chce przekonać się na własne oczy jakimi to
talentami negocjacyjnymi dysponuje pan Damian to koniecznie musicie obejrzeć drugi
odcinek Złomowiska.pl.

Gorąco polecam :)
Ostatnio edytowany przez tigerinho, 28 Lip 2018 20:37, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
tigerinho

Re: Wycenił znalezisko Mareczka i Edzia tylko na 150zł...

Postprzez medieval » 27 Lip 2018 21:19

Witam ,chyba kiedyś na stronie u Damian było ale nie mogę teraz znalesc tego .Pozdrawiam -(znalazlem na WP telewizja) :)
,,Najlepsze doświadczenie bierze się z własnych błędów'' -Agnieszka Radwańska
Awatar użytkownika
medieval

Postprzez Bumer » 27 Lip 2018 21:38

To był pierwszy sezon.
Against Modern Football

"My nie jesteśmy politykami i w ramach obrony wizerunku nie będziemy odsuwać się od osób, które znamy wiele lat i które zrobiły wiele dla środowiska kibicowskiego. I nie obchodzi nas to, co kto robi poza stadionem. Jeśli ktoś wybiera wizerunek, a nie kolegę, to niech się trzyma z daleka od nas, bo my reprezentujemy inne wartości i zawsze tak będzie".
Bumer

Postprzez Alex » 28 Lip 2018 00:21

Fanpage GNDM.PL na Facebooku napisał:Zapraszamy w środę, 21 października 2015 na Discovery Chanel

Będzie można wówczas zobaczyć krótką wstawkę z odwiedzin Discovery w naszej firmie.
Przyjechali w ramach Programu "Złomowisko", gdyż ich bohaterowie na złomie znaleźli klaser z monetami... jaka była wartość znaleziska okaże się w programie :)

Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że byliśmy pod wrażeniem rzetelności pracy ekipy Discovery. Oglądając np. na tym programie "Gwiazdy lombardu", czy "Wojny magazynowe" myślałem, że w dużej mierze jest to ustawiane i reżyserowane, natomiast podczas wizyty na nagraniu u nas nie było praktycznie reżyserki.

Jak weszła ekipa celem ustawienia kamer, to weszli i główni bohaterowie niosąc klaser w ręku, z czystej ciekawości chciałem na niego zerknąć, ale spotkało się to ze sprzeciwem ekipy, gdyż wszystko ma przebiegać naturalnie - bohaterowie zostali wyproszeni za drzwi i dopiero po przygotowaniu sprzętu zaproszeni ponownie, aby przeprowadzić nagranie naturalnie i na żywo.

Pozdrawiam / Damian

https://www.facebook.com/gndmpl/posts/541749809306236

Fanpage GNDM.PL na Facebooku napisał:Potęga telewizji :)

Ekipa z Discovery Chanel odwiedziła nas w ubiegłym roku, jakoś po wakacjach, gdyż bohaterowie jednego z ich programów - Złomowisko - znaleźli wśród złomu dwa klasery z monetami. Generalnie nic specjalnego, ale jeszcze nawet teraz co któraś z osób nas odwiedzających nadmienia, że widziała nas w TV :)

O dziwo nawet na YouTube fragment z wyceną radzi sobie nieźle i widzę, że wrzucony przez kogoś miesiąc temu wycinek ma już ponad 120 tysięcy wyświetleń :)

Link do tego wycinka poniżej :) https://www.youtube.com/watch?v=DRHdOaS4teQ

Pozdrawiam - Damian

https://www.facebook.com/gndmpl/photos/a.251289825018904.1073741828.203428529805034/625220594292490/?type=3
Mój zbiór na uCoin :-)
Awatar użytkownika
Alex

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez Tuk Tukat » 28 Lip 2018 15:52

Od siebie dodam ,że Damian profesjonalnie się,, targował " nie dał się zbić Krzykaczowi Mareczkowi z ustalonych cen , moim zdaniem jest to jeden z najlepszych odcinków tej serii .
Monety SAP , Księstwo Warszawskie , II RP
Awatar użytkownika
Tuk Tukat

Postprzez tigerinho » 28 Lip 2018 20:36

Tuk Tukat napisał:Od siebie dodam ,że Damian profesjonalnie się,, targował " nie dał się zbić Krzykaczowi Mareczkowi z ustalonych cen , moim zdaniem jest to jeden z najlepszych odcinków tej serii .

Dokładnie. Mareczek pewnie myślał, że jakiś cenny skarb znaleźli o czterocyfrowej wartości. Jeden z lepszych odcinków jakie widziałem :)
Awatar użytkownika
tigerinho

Postprzez mk123 » 28 Lip 2018 22:50

Przecież Mareczek od początku był sceptyczny. To Edek liczył na coś więcej.
Czemu w tytule jest napisane tylko? Wiesz jakie tam były monety? Z tego co pamiętam to ich nie pokazali.
Program złoto, ale już za dużo ustawek robią.
Awatar użytkownika
mk123

Postprzez tigerinho » 29 Lip 2018 02:04

mk123 napisał:Czemu w tytule jest napisane tylko? Wiesz jakie tam były monety? Z tego co pamiętam to ich nie pokazali.

Tylko 150 bo Mareczek i Edzio liczyli na czterocyfrową sumkę :D :D :D
Awatar użytkownika
tigerinho

Wróć do Ogólne dyskusje o monetach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości