Jaką monete kupiłeś w dobrej cenie albo na jaką czychasz.

Dyskusje na wszelkie tematy związane z numizmatyką.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Postprzez monetownik » 06 Lis 2009 19:53

Martin_Tychy napisał:Wydaje mi się, że to chyba można uznać jako okazię.

http://allegro.pl/item803192360_promo_k ... _2009.html

i juz musiales sie chwalic ze wygles ponizej kosztów i znacznie ponizej emisyjnej :)

ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo - przynajmniej nie trafi do spekulanta :)
Awatar użytkownika
monetownik

Miejscowość: Vratislavia

Postprzez Rydzu023 » 06 Lis 2009 20:31

Marcin - to ty takie "monetki" zbierasz? :shock:
Rydzu023

Miejscowość: Białystok

Postprzez ktoto » 06 Lis 2009 21:20

RafalPD napisał:

i juz musiales sie chwalic ze wygles ponizej kosztów i znacznie ponizej emisyjnej :)

ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo - przynajmniej nie trafi do spekulanta :)

Widzę, że starania o Super Sprzedawcę przynoszą efekty w postaci nie wycofywania się z aukcji zakończonej niekorzystną ceną dla sprzedającego.
:wink:

Gratuluję Martin.
ktoto

Postprzez monetownik » 06 Lis 2009 21:42

ktoto napisał:
RafalPD napisał:

Widzę, że starania o Super Sprzedawcę przynoszą efekty w postaci nie wycofywania się z aukcji zakończonej niekorzystną ceną dla sprzedającego.
:wink:

Gratuluję Martin.

No widzisz... widocznie Martin trafil na wlasciwego sprzedawce - bo jakby trafil na kogo innego to by sie pocieszyl tylko chwile

PS swietne masz mniemanie o handlu na allegro - wg Ciebie chyba wszyscy sprzedawcy to szuje zdziercy i kanciarze :)
Awatar użytkownika
monetownik

Postprzez ktoto » 06 Lis 2009 21:49

Sam na forum przyznałeś się, że wycofałeś się , bo osiągnięta cena w aukcji ci nie odpowiadała!
ktoto

Postprzez monetownik » 06 Lis 2009 21:54

ktoto napisał:Sam na forum przyznałeś się, że wycofałeś się , bo osiągnięta cena w aukcji ci nie odpowiadała!

???????

Wskaż mi taką sytuację w której wycofałem się z umowy sprzedaży na allegro sprzedając cokolwiek .... jak nie wskażesz to żądam oficjalnych przeprosin za pomówienie
Awatar użytkownika
monetownik

Postprzez ktoto » 06 Lis 2009 22:06

RafalPD napisał:
ktoto napisał:Sam na forum przyznałeś się, że wycofałeś się , bo osiągnięta cena w aukcji ci nie odpowiadała!

???????

Wskaż mi taką sytuację w której wycofałem się z umowy sprzedaży na allegro sprzedając cokolwiek .... jak nie wskażesz to żądam oficjalnych przeprosin za pomówienie

Chodzi o kangurka....
viewtopic.php?t=8478&start=0

RafalPD napisał:
maciekp napisał:
RafalPD napisał:
jakie sa wasze odczucia?

Takie, że powinieneś pozwolić kupić zwycięzcy ostatniej aukcji z Kangaroo (425 zł), choć to absolutnie nie moja sprawa. Ja kupiłem rower za nie-powiem-ile, więc na razie wycofuję się z inwestowania. Chwila na oddech i policzenie strat :twisted:.

no bardzo mi przykro ale na ebayu ta moneta juz chodzi po 180 USD wiec nie oplaca mi sie sprzedac jej po 425 zl :)

ja mam kilka zasad a do nich nalezy miedzy innymi taka ze jak cos w Polsce mialoby sie sprzedac za tanio to ja tego nie sprzedaje - czesto na innych rynkach te same monety sa warte o 20-50% wiecej
ktoto

Postprzez monetownik » 06 Lis 2009 22:16

Twoja aukcja została zakończona.

Nazwa UNIKAT! Kangaroo at Sunset Proof silver 1$ 2009 (numer: 675609447)
Data rozpoczęcia pon 29 cze 2009 20:11:24 CEST
Zakończenie sprzedaży czw 02 lip 2009 20:11:24 CEST
Cena wywoławcza 1,00 zł
Ofert kupna 9
Cena końcowa 425,00 zł
Cena minimalna 459,00 zł nie została osiągnięta. W takiej sytuacji nie masz obowiązku sprzedania towaru.

W tym momencie domagam sie od Pana ktoto oficjalnych przeprosin za pomowienie
Awatar użytkownika
monetownik

Postprzez ktoto » 06 Lis 2009 22:22

Z cytatu , który przytoczyłem wynika coś innego, wnioski nasuwają się same - widać błędne - jednak nie zmienia to tego, że twoje zasady są zmienne jak chorągiewka i w tym świetle starania o uzyskanie tytułu SS na alledrogo mogą tylko wpłynąć korzystnie na nie.

Pozdrawiam - nie mam ci więcej nic do powiedzenia w tej kwestii. Jak chcesz się pienić - to idź do pub'u.
ktoto

Postprzez monetownik » 06 Lis 2009 22:28

To że ty masz swoje widzimisie i interpretujesz wypowiedzi po swojemu nie mając pełnego obrazu sytuacji nie zmienia faktu iż dopuściłeś się publicznego pomówienia bez dowodów a ja mam prawo żądac rekompensaty w postaci publicznych przeprosin i nadal ich oczekuję....

choć pewnie się nie doczekam bo do przeprosin potrzeba cywilnej odwagi

w związku z tym iż Panu ktoto brakuje cywilnej odwagi żeby przyznać się do błędu i przeprosić wnoszę o usuniecie postów powyżej gdyż wypowiedzi p. ktoto stanowią pomówienie
Awatar użytkownika
monetownik

Postprzez Martin_Tychy » 06 Lis 2009 23:06

RafalPD napisał:

Gdybym nie licytował to może poszło by jeszcze taniej :wink: :?:

Rydzu023 napisał:Marcin - to ty takie "monetki" zbierasz? :shock:

Samotnie się błąkała po aukcji za mniej niż pół ceny z wcześniejszych to postanowiłem przygarnąć ją. :wink:

To będzie pierwsza tego trypu moja moneta. Na żywo tego typu świecidełka nie widzałem a za taką cenę czemu nie zawsze jak nie będzie się podobała lub pasowała do reszty to można za jakiś czas sprzedać a nóż jeszcze coś będę do przodu.
Ostatnio edytowany przez Martin_Tychy, 06 Lis 2009 23:10, edytowano w sumie 1 raz
"Kolekcjonerzy to ludzie szczęśliwi"
J. W. Goethe

Pozdrawiam Marcin ;)
Awatar użytkownika
Martin_Tychy

Miejscowość: Tychy

Postprzez mariop3 » 06 Lis 2009 23:09

Witam. Pewnie będziesz do przodu, a może Ci się spodoba jak już Rafał Ci ją wyślę i oglądniez w domku, bedziesz miał coś nowego i innego?
mariop3

Miejscowość: Lubań

Postprzez monetownik » 06 Lis 2009 23:12

Martin za bardzo sie wpatrywales w Grace Kelly w Katowicach - Gitara szesciostrunowa tez byla wystawiona w gablocie, wiec mozliwe ze widziales tylko nie zapamietales :)
Awatar użytkownika
monetownik

Postprzez Martin_Tychy » 06 Lis 2009 23:13

mariop3 napisał:Witam. Pewnie będziesz do przodu, a może Ci się spodoba jak już Rafał Ci ją wyślę i oglądniez w domku, bedziesz miał coś nowego i innego?

Dokładnie o to mi chodziło w ostatnim zdaniu, jak się spodoba to zostanie jak nie to pójdzie razem z kilkoma innymi monetami w dalszą podróż. :P
"Kolekcjonerzy to ludzie szczęśliwi"
J. W. Goethe

Pozdrawiam Marcin ;)
Awatar użytkownika
Martin_Tychy

Miejscowość: Tychy

Postprzez ktoto » 06 Lis 2009 23:17

RafalPD napisał:To że ty masz swoje widzimisie i interpretujesz wypowiedzi po swojemu nie mając pełnego obrazu sytuacji nie zmienia faktu iż dopuściłeś się publicznego pomówienia bez dowodów a ja mam prawo żądac rekompensaty w postaci publicznych przeprosin i nadal ich oczekuję....

choć pewnie się nie doczekam bo do przeprosin potrzeba cywilnej odwagi

w związku z tym iż Panu ktoto brakuje cywilnej odwagi żeby przyznać się do błędu i przeprosić wnoszę o usuniecie postów powyżej gdyż wypowiedzi p. ktoto stanowią pomówienie

To w końcu oczekujesz żebym przeprosił czy nie oczekujesz , bo teraz ty mnie pomiawiasz , z góry zakładając, że cię nie przeproszę.

Po powyższym cytacie, to odechciewa się wszystkiego.....chcesz mieć rację czy satysfakcję?

Przepraszam za pomówienie rafał.

Teraz żądam od rafała przeproszenie mnie za pomówienie za brak odwagi cywilnej!
ktoto

Postprzez monetownik » 06 Lis 2009 23:22

normalnie trzeba zapisać w wielkich księgach

tak ktoto - udowodniłeś że potrafisz być prawdziwym mężczyzną i przyznać się do błędu choć ciężko Ci to przyszło - przepraszam ze poddałem w wątpliwość w twoja odwagę cywilna
Awatar użytkownika
monetownik

Postprzez meszuzel » 06 Lis 2009 23:24

Ciekawy wieczór :) chwila szczerości już za nami, więc można wrócić do tematu
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez ktoto » 06 Lis 2009 23:28

Przyjęte.

Nie zakładaj rafał z góry coś pochopnie - ja wyciągłem błędne wnioski z twojej wypowiedzi, ty mnie z góry przyjąłeś złe założenie - to jest różnica.

Koniec OT.
A co wszechobecni moderatorzy z tym zrobią - to ich sprawa i niech cię tajniak głowa o to nie boli.
ktoto

Postprzez Ziemniok » 07 Lis 2009 11:03

Wasze posty są gorsze niż choroba morska... Panowie, mamy kilka tysięcy użytkowników - myślicie że będziemy płakać, gdy dla dobra ogółu poświęci się jednego - dwóch ?

Zamykam.
Awatar użytkownika
Ziemniok

Miejscowość: Katowice

Poprzednia

Wróć do Ogólne dyskusje o monetach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości