Inwestycja w kryptowaluty

Tu prowadzimy dyskusje o inwestowaniu w numizmaty

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Re: Inwestycja w kryptowaluty

Postprzez Grzegorz_Wroclaw » 13 Gru 2017 23:27

Proponuje spojrzeć na jakim forum piszesz, jakoś kolekcjonowanie wirtualnej waluty mnie nie pociąga :roll:
Z drugie) strony rozumiem, że się wstrzeliłeś i zarabiasz, wszyscy już o,tym wiemy, osobiście gratuluję.
Grzegorz_Wroclaw

Miejscowość: Wrocław

Postprzez skorkabezwyprawki » 14 Gru 2017 00:14

tonyxxl napisał:
skorkabezwyprawki napisał:bo Bitcoin ma wydrenować z rynku fiaty a potem wyłączymy światło ;-) Nadrukowali a teraz zdejmiemy z rynku.

omg, pisz jaśniej swoje teorie spiskowe i podeprzyj je jakimiś faktami. Jak się wyłącza światło w bitcoinie, kto to ma zrobić i kiedy to nastąpi? za rok czy za 20 lat? bo napisać to można wszystko tylko jakie to ma przełożenie na rzeczywistość?
...będzie reset systemu, zobaczycie, kupujcie srebro, złoto i konserwy i szykujcie aluminiowe czapeczki, już niedługo będzie, i tak od 2008r to słyszę :evil:

@tonyxxl ale ty zaglądasz do portfeli. I koniec tematu. Milicja? Skarbówka? ABW? Inne k...wy?
skorkabezwyprawki

Postprzez tonyxxl » 14 Gru 2017 01:49

wiesz gdzie ja mam twój portfel? ... no właśnie.
Wrzucisz teorie którą nie masz czym podeprzeć, a jak przychodzi do konkretów to pajacujesz o milicji.
Zaznaczyłem ci wcześniej cytat to się odnieś łaskawie (jeśli potrafisz) a przynajmniej nie wyskakuj z durnym tekstami ad persona.
Awatar użytkownika
tonyxxl

Miejscowość: Kraków

Postprzez Grzegorz_Wroclaw » 14 Gru 2017 09:07

Analiza techniczna, przeprowadzona przez Reutersa, pokazuje zwyżkę kursu bitcoina. Kryptowaluta z łatwością wzrośnie powyżej psychologicznie ważnego poziomu 20 000 dolarów – wynika z analizy.

- To niezwykłe, że w listopadzie 10 tys. dol. wydawało się psychologicznym celem na koniec roku – zwraca uwagę Lukman Otunuga, analityk w FXTM. - Przy obecnym trendzie nie może być zaskoczeniem, jeśli bitcoin zakończy 2017 r. na poziomie 20 tys. dolarów – uważa.
Grzegorz_Wroclaw

Miejscowość: Wrocław

Postprzez skorkabezwyprawki » 14 Gru 2017 12:47

tonyxxl napisał:wiesz gdzie ja mam twój portfel? ... no właśnie.
Wrzucisz teorie którą nie masz czym podeprzeć, a jak przychodzi do konkretów to pajacujesz o milicji.
Zaznaczyłem ci wcześniej cytat to się odnieś łaskawie (jeśli potrafisz) a przynajmniej nie wyskakuj z durnym tekstami ad persona.

Chłopie ty na publicznym forum chciałeś, żebym ci udowadniał ile i kiedy miałem bitcoinów. To jest fakt.

I tyle w temacie. Tak robią tylko osoby, które mają złe zamiary. Jestem ciekaw kto zaryzykować z tobą jakiś handel po tej akcji.

A dla kogo zbierasz informacje, nie wiem.
skorkabezwyprawki

Postprzez meszuzel » 14 Gru 2017 13:09

Panowie dajcie sobie na wstrzymanie. Wyjaśnijcie sobie na PW kto ile zarobił tutaj nie ma to żadnego znaczenia. Natomiast fakty ... to za dużo powiedziane własne przemyślenia, analizy związane z krypto pewnie większość zainteresowanych przeczyta i ewentualnie się odniesie.
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez grzes-w-wa » 14 Gru 2017 13:15

meszuzel napisał:Panowie dajcie sobie na wstrzymanie. Wyjaśnijcie sobie na PW kto ile zarobił tutaj nie ma to żadnego znaczenia. Natomiast fakty ... to za dużo powiedziane własne przemyślenia, analizy związane z krypto pewnie większość zainteresowanych przeczyta i ewentualnie się odniesie.

Mariusz daj im szanse pobić rekord mój i Kuby. :lol:
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Miejscowość: warszawa

Postprzez tonyxxl » 14 Gru 2017 13:25

żenada, naucz się czytać pytania ze zrozumieniem i skończ wracać do przeszłości która już została wyjaśniona 2 razy.
A ile miałeś BTC to żeś sam, nie pytany, się pochwalił i to jest fakt. Mało tego napisałeś dokładnie po ile kupiłeś i po ile sprzedałeś.
Ale nie ważne, widać, żeś jest bajkopisarz i awanturnik, bo jak się człowiek grzecznie pyta o źródło rewelacji o gaszeniu światła na BTC to jest że z milicji.
Koniec tematu. Rozejdźmy się w pokoju.
@Meszuzel i @Grześ
zgadzam się, macie rację, jak mówił klasyk: szkoda szczępić ryja.
Awatar użytkownika
tonyxxl

Postprzez skorkabezwyprawki » 14 Gru 2017 15:48

@tonyxxl

Zatem temat zamknięty, wyjaśniliśmy, że chciałeś poznać szczegóły mojego portfelach BTC.
Z przyczyn mi nie znanych. Użyłeś tez wartościowania w stosunku do użytkowników tego forum moim zdaniem obraziłeś wiele osób. Ten temat tez kończę.
skorkabezwyprawki

Postprzez meszuzel » 14 Gru 2017 17:48

Chwała Bogu, to teraz merytorycznie :evil:
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez rafal83 » 14 Gru 2017 20:14

Jezeli jestesmy przy kryptowalutach to moze ktos zna jakies "ciekawe" (oplacalne do kopania na Antminer U3 63GH/s) kryptowaluty oparte na SHA256 do kopania?
rafal83

Miejscowość: PL/DE

Postprzez Igorek » 15 Gru 2017 14:55

rafal83 napisał:Jezeli jestesmy przy kryptowalutach to moze ktos zna jakies "ciekawe" (oplacalne do kopania na Antminer U3 63GH/s) kryptowaluty oparte na SHA256 do kopania?

z Wykrywaczem czy bez ? ;)
Awatar użytkownika
Igorek

Postprzez mk123 » 15 Gru 2017 17:02

A skad masz taką kopareczke? Odprawe celna przeszla? Juuuż dzwonimy do prokuratury :lol:
Awatar użytkownika
mk123

Postprzez rafal83 » 15 Gru 2017 18:08

Kupiona kilka miesiecy temu w UK jak jeszcze tam mieszkalem :D
Ostatnio troche polezala w pudelku
rafal83

Miejscowość: PL/DE

Postprzez grzes-w-wa » 15 Gru 2017 18:25

Koparka Bizon 280x-2
koparka280x-2.jpg

Fajna emeryturka.
Zasięgnąłem wieści.
Po odliczeniu kosztów energii zostaje minimum 5 koła w kryptowalutach na miesiąc.
----------------
Im droższa waluta tym trudniejsze wydobywanie.
Jakoś to tak zrozumiałem.
---------------
Sprzęt ten najnowszej generacji powinien efektywnie pracować 3 lata.
Po tym okresie będzie nieużytecznym złomem elektroniki.
Będzie to odczuwalne z miesiąca na miesiąc w postaci malejących zysków.
To się nazywa postęp technologiczny.
--------------
Fajna zabawka. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Miejscowość: warszawa

Postprzez Mechanick » 16 Gru 2017 12:39

Tulipany pokonane:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Bitcoi ... 62183.html

Plus taki że jak krypto zaliczą "korektę" to pewnie będzie można tanio kupować używane karty graficzne.
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." - Tocqueville
Awatar użytkownika
Mechanick

Postprzez tonyxxl » 16 Gru 2017 12:57

Przecież karty nie są drogie. Taka za niecałe 2 tys wystarczy na 2-3 lata grania w FHD i ultra detalach. Jak spadnie popyt którzy generują górnicy to i tak wątpię żeby ceny spadły więcej jak 10-20% co w przypadku zakupu na 2-3 lata nie robi większej różnicy.
Zresztą bitcoina i tak nie kopie się na kartach graficznych od co wielu lat. I nie wiadomo jak zareagują w przypadku załamania ceny BTC inne krypto które właśnie są oparte na kopaniu na GPU. Także jeszcze nie otwieraj szampana :wink:
Awatar użytkownika
tonyxxl

Postprzez brodacz » 16 Gru 2017 18:30

Ponieważ 2 niedziele z rzędu były korekty, to sugeruję teraz na kolejnej górce odsprzedać (właśnie to zrobiłem) i jutro rano odkupić.
brodacz

Postprzez skorkabezwyprawki » 17 Gru 2017 01:15

Dzis doszlo do 67k.

Spiesze wyjasnic. Wiekszosc, co dzis sprzedaje po 67k kupowala po 62k albo po 45k a moze nawet po 32k. Tych, co kupili po 20 zl a sprzedają po 67k to takich zwierząt nie ma. Taka bańka.
skorkabezwyprawki

Postprzez platinum » 17 Gru 2017 12:25

skorkabezwyprawki napisał: Wiekszosc, co dzis sprzedaje po 67k kupowala po 62k albo po 45k a moze nawet po 32k. Tych, co kupili po 20 zl a sprzedają po 67k to takich zwierząt nie ma. Taka bańka.

Istne perpetum-mobile - tak może rosnąć bez końca ;-).
"Największym cyrkiem jest to, że osoba która nawet nie powąchała tej monety udziela się w tym temacie pouczają innych." (Tomi85).
Awatar użytkownika
platinum

Miejscowość: Planet Earth

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje w monety i banknoty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości