Mundial 2018 - Dzień 4 - 17.06.2018(niedziela) - ZAKOŃCZONY

Forum przeznaczone na konkursy.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Re: Mundial 2018 - Dzień 4 - 17.06.2018(niedziela) - ZAKOŃCZ

Postprzez meszuzel » 20 Cze 2018 09:15

wiarus napisał:Moje zdanie w sprawie poprawiania swoich typów jest takie, że Moderator blokuje możliwość edytowania postów w tematach z zapowiedziami, a jeżeli ktoś pomyli swój typ, to wpisuje nowy z prawidłowymi wynikami unieważniając tym samym swój poprzedni typ.
Zaznaczam że nie jest to tylko teoria z mojej strony, gdyż sam prowadzę typera na pewnym forum sportowym i z powodzeniem stosuję tą metodę od lat.

Z blokowaniem możliwości edytowania, to jest jakiś pomysł, warty rozważenia. Co do pisania kolejnego postu, to w którymś konkursie tak zrobiliśmy, ale w przypadku MŚ i to, że udział w tym konkursie bierze dużo osób, to zdanie mam na ten temat identyczne jak Tygrys. Na kilka dni meczowych sytuacji gdzie ktoś chciał coś poprawić było kilka z czego dwie to najprawdopodobniej kwestia niedoczytania regulaminu lub zła jego interpretacja. W trakcie trwania konkursu nie chcę też wprowadzać żadnych zmian.

Z raportów widzę, że np ludzie usuwają ostatnie posty w typowaniach po to, żeby coś poprawić, czasem to wygląda na zorganizowaną akcję usuwania zaangażowane są w to po 3-4 osoby :)
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Poprzednia

Wróć do Konkursy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości