Suita krolewska

Dział poświęcony żetonom zastępczym, dukatom lokalnym, medalom i innym przedmiotom monetopodobnym

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Suita krolewska

Postprzez oldskool » 04 Lip 2014 11:53

Witajcie , jezeli zly dzial prosze o przeniesienie natknolem sie na takie cudo .opis tego czegos Medal ze zdjęć, ładny późniejszy odlew. Medal będący częścią XVIII-wiecznej suity królewskiej którą wykonali dla króla Stanisława Augusta Poniatowskiego dwaj medalierzy: Jan Filip Holzhaeusser oraz Jan Jakub Reichel. .z opisu ze to medal ,ale cos wiecej na ten temat ,moze mi ktos napisac .to kopie oryginaly ? ile moga miec lat , czy warto to zbierac ,ile to moze byc warte , czy ktos zbiera z Was te medale .Dla mnie sa okey ,podobaja mi sie .
Załączniki
suita.jpg
suita1.jpg
oldskool

Re: Suita krolewska

Postprzez torontokuba » 04 Lip 2014 12:08

Trzeba wyleczyć czyszczenie, z pokolenia na pokolenie. - torontokuba

Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim. - George Orwell
Awatar użytkownika
torontokuba

Miejscowość: Toronto

Postprzez oldskool » 04 Lip 2014 12:13

czyli mam rozumiec ze to kopie i wartosc zerowa .jak komus sie podoba to sobie zbiera ?
oldskool

Postprzez wordlord » 11 Lip 2014 22:33

Nie koniczne, wszytko zależy od stopu, autora i jakości wykonania. Medale tego pana akurat widziałbym z większą chęcią w mojej kolekcji niż odpowiadające im współczesne monety kolekcjonerskie.
http://wcn.pl/archive?q=Holzhaeussera

PS Temat przenoszę do działu egzonumii
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Wróć do Pieniądz Zastępczy (Egzonumia)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość