Królesto Polskie 10 fenigów 1917 NBO destrukt

Dyskusje na temat monet bitych dla ziem polskich w okresie rozbiorów, monet czasów II RP, a także monet okupacyjnych występujących podczas I i II Wojny Światowej

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Re: Królesto Polskie 10 fenigów 1917 NBO destrukt

Postprzez julk1 » 25 Cze 2017 18:32

Nie pokaże, bo fałszerze z tego forum tylko na to czekają... :) wg Nirek5
Awatar użytkownika
julk1

Postprzez meszuzel » 02 Lip 2017 13:48

Nirek5 napisał:Najtsabes :D kłamstwo to grzech :D PawelIg wy wiecie forma wschodniej wypowiedzi :) fotki wrzucę w czerwcu. :roll:

To gdzie te fotki? Mamy lipiec.
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez grabarz » 02 Lip 2017 13:59

A mowiłem że trzeba rok ustalić...
Awatar użytkownika
grabarz

Miejscowość: Zielona Góra / Zbąszyń

Postprzez Coins_4_U » 02 Lip 2017 20:25

Czyli kolejna miejska legenda typu "czarna Wołga" . Nirek3 kontestuje numizmatyczną rzeczywistość na podstawie własnego "widzimisię", półprawd i własnych przypuszczeń. Wiarygodność naszego Kolegi z forum = 0 ( słownie : zero ) . Niestety ..........
Coins_4_U

Postprzez Nirek5 » 04 Lip 2017 08:23

Coins_4_U napisał:Czyli kolejna miejska legenda typu "czarna Wołga" . Nirek3 kontestuje numizmatyczną rzeczywistość na podstawie własnego "widzimisię", półprawd i własnych przypuszczeń. Wiarygodność naszego Kolegi z forum = 0 ( słownie : zero ) . Niestety ..........
napisałem posty że zdjęciami będą z.opóżnieniem. :D najlepiej napisz o wiarygodności sprzedawców takich monet jak 5 gr bez dziury Getto slabowane PCGS JAKIE TYLKO CHCESZ do wyboru i koloru :D innych monet :D twoja wiarygodnośc jako Dużego Handlarza monet mniej niż zero :) zaczęły się kłopotki z wprowadzaniem innych wynalazków numizmatycznych na rynek :D to musi boleć szczególnie zwroty takich monet :D złap złodzieja za rękę oszusta sprzedającego fałszywe monety a ktoś mówi o czarnej wołdze.......
Nirek5

Postprzez multikos » 04 Lip 2017 16:14

Eee nirek... słabe te Twoje pisanie...
multikos

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Coins_4_U » 04 Lip 2017 17:04

Nirek5 napisał:
Coins_4_U napisał:Czyli kolejna miejska legenda typu "czarna Wołga" . Nirek3 kontestuje numizmatyczną rzeczywistość na podstawie własnego "widzimisię", półprawd i własnych przypuszczeń. Wiarygodność naszego Kolegi z forum = 0 ( słownie : zero ) . Niestety ..........
napisałem posty że zdjęciami będą z.opóżnieniem. :D najlepiej napisz o wiarygodności sprzedawców takich monet jak 5 gr bez dziury Getto slabowane PCGS JAKIE TYLKO CHCESZ do wyboru i koloru :D innych monet :D twoja wiarygodnośc jako Dużego Handlarza monet mniej niż zero :) zaczęły się kłopotki z wprowadzaniem innych wynalazków numizmatycznych na rynek :D to musi boleć szczególnie zwroty takich monet :D złap złodzieja za rękę oszusta sprzedającego fałszywe monety a ktoś mówi o czarnej wołdze.......

Zmień płytę,bo te stare hity już wszystkich nudzą. Jeśli nie możesz .... to chociaż zmień ... tabletki.
Coins_4_U

Postprzez Nirek5 » 05 Lip 2017 22:31

Coins_4_U napisał:
Nirek5 napisał:

Zmień płytę,bo te stare hity już wszystkich nudzą. Jeśli nie możesz .... to chociaż zmień ... tabletki.
boli ,będzie boleć tabletka nie pomoże kasa misiu kasa :D
Ostatnio edytowany przez Nirek5, 08 Lip 2017 19:47, edytowano w sumie 1 raz
Nirek5

Postprzez meszuzel » 06 Lip 2017 09:54

Nirek5 przestań wszystkich oskarżać o fałszerstwa, pokaż te fotki o których była mowa.

Proszę też o to aby nie pisać OT, bo temat rozwodni się zupełnie.
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez Nirek5 » 07 Lip 2017 23:50

:!:
meszuzel napisał:Nirek5 przestań wszystkich oskarżać o fałszerstwa, pokaż te fotki o których była mowa.

Proszę też o to aby nie pisać OT, bo temat rozwodni się zupełnie.
bądż precyzyjny,nikogo nie oskarżam o fałszerstwa,pokazuję tylko pojedyńcze fałszywe monety 1923 1939 i to tylko takie oczywiste false :roll: .sprzedawców którzy udają że nie mają wiedzy na temat sprzedawanych monet. pseudowydawców katalogów . piszą katalogi i umieszczają wynalazki monet które ktoś im podsunie :!: kwerendy robią.nowe stemple znajdują :D bogaty polski numizmata wszystko łyknie :D co tu mówić o okresach numizmatycznych poniżej 1923 roku :D : na numimarkecie wystawiona jest w slabie PCGS moneta która w stanie menniczym nie występuje 1820 1860 pomiędzy :D sprzedawca jelenia szuka cena idzie w dół ciekawe czy znajdzie :D to nie mój okres :) ale tu już poszedł po bandzie :!: mocno napisałem :wink: niebezpieczne fałszerstwo bo w slabie :!: dla początkujących bogatych numizmatyków tego okresu wiadomość to fals :roll: rant dla fałszerzy dalej sprawia trudność. jeszcze :roll: 6 błędów awers.7 błędów rewers około :D w skali szkolnej od 1 do 6 moja ocena 2 :D bywały oceny wyższe takie 4 plus falsów z tego okresu :D ale tylko dla monet miedzianych :roll: jakiś artysta numizmatyczny wymyślił termin nowe bicie dla tych monet CZEKAM na ms tych monet slabowe.naiwny numizmata zawsze się trafi termin nowe bicie 1 2 3 itp ile razy bili ... kto kogo :!: jak daty podzielili itp :D nie czekam :!: te wynalazki już są gotowe do wprowadzenia na rynek numizmatyczny :D kto zacznie je wprowadzać jako pierwszy :D :D kto nie wytrzyma bo kto pierwszy ten lepszy :D według mnie to są monety z czasów :roll: GUMY :roll: KOROLA PERSKIE OKO tak go nazywali bo nigdy groszem nie śmierdział :wink:Oni przywieżli monety do Egiptu i tu znany kolekcjoner polskich monet FARUK .po tym jak PITMAN mu pozwolił przechował te monety i tym sposobem mimo wojen te zabytki ocalały
Nirek5

Postprzez grabarz » 23 Paź 2017 22:03

Może nie 10pf, ale też się pochwalę :)
Załączniki
20pf.jpg
Awatar użytkownika
grabarz

Postprzez PawelIg » 24 Paź 2017 20:44

Fajne zdwojenie, gratuluję zakupu. :)
Awatar użytkownika
PawelIg

Postprzez grabarz » 24 Paź 2017 21:10

Dzięki. Pierwszy tego typu zakup, ale chyba nie ostatni. Fajnie wyglądają te monety :)
Awatar użytkownika
grabarz

Poprzednia

Wróć do Monety polskie - Okres zaborów i II RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości