Donatywa Gdańska 1644

Rozmowy na temat monet od czasów pierwszych Piastów do Stanisława Augusta Poniatowskiego

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Postprzez grzes-w-wa » 17 Sty 2013 11:07

Musisz być bardzo szczęśliwy po napisaniu paszkwila do Allegro. To jakie ubogie. Zachowałeś się jak pies ogrodnika ''SAM NIE WEŻMIE I DRUGIEMU NIE DA". A dziewczyna staciła tylko 12 złotówek. Blacha pójdzie do kwasu azotowego. Ciesz się dalej. POZDRAWIAM.
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Miejscowość: warszawa

Postprzez maciekp » 17 Sty 2013 11:42

Drogi paranoiku, NIE NAPISAŁEM żadnego "paszkwila do Allegro". Czekałem z zainteresowaniem na zakończenie tej żenującej aukcji - lubię takie wygłupy. ODWAL SIĘ, pisząc krótko. Widać komuś innemu nie spodobała się ta miękka próba oszustwa. I nie żadna blacha, tylko odlew - na miano blachy to trzeba sobie zasłużyć.
maciekp

Postprzez meszuzel » 17 Sty 2013 11:58

Sprzedawca powinien umieścić ten przedmiot w odpowiednim dziale. Gdyby to zrobił nikt by mu tego nie usunął.
Mimo iż w opisie była informacja o kopii to to nie był właściwy dział.
Osobiście nie zgłaszałem tego również.
Nie ma powodu by obrażać innych forumowiczów.
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez grzes-w-wa » 17 Sty 2013 11:59

Jaka próba oszustwa?????????????. Tam jak byk była informacja ''KOPIA''. Czytać trzeba dokladnie. A paranoik!!!!. Zostawie takie epitety bez komentarza. Strasznie obniżasz poziom tego forum.
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Miejscowość: warszawa

Postprzez maciekp » 17 Sty 2013 12:04

grzes-w-wa napisał:Chcecie aby mi na łeb zwałiła się kupa komunistów darmozjadów z krzykiem PODATEK ! I podliczą wszystko co mam. Który z Was mi da potem jeść?

+ ten atak na mnie... + sprzedaż z cudzego konta... Stąd moja diagnoza.

A "miękka próba oszustwa", bo sprzedaż w złym dziale, ze złym tytułem aukcji, z "kopią" faktycznie wskazaną, ale skrytą w ramach dość dużego opisu. Gdyby ktoś nie doczytał i się naciął, to oczywiście byłby sam sobie winien, ale... z twoją pomocą.
maciekp

Postprzez torontokuba » 17 Sty 2013 16:11

Tak samo ludziom pomagał ten typek, w tytułach "super coin RARE" a gdzieś tam na dole w opisie "kopia". Niektórzy się doczytali ale udało mu się też kilku klientów nabrać. Same pozytywy, a jednak konta już brak, ...ciekawe dlaczego? :roll:

Effective Feb. 20, the current eBay Coins policy will be updated to remove replica coin listings and relistings from eBay.com. eBay defines replica coins as a copy or reproduction of an actual coin, including U.S., foreign and other historic coins. This update better reflects standards across the coin industry, and helps ensure compliance with applicable laws that require replica coins to be permanently marked with the word, "copy."

http://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.d ... world=true
Trzeba wyleczyć czyszczenie, z pokolenia na pokolenie. - torontokuba

Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim. - George Orwell
Awatar użytkownika
torontokuba

Miejscowość: Toronto

Poprzednia

Wróć do Monety polskie - Polska Królewska

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości