Monetkowe bajania - blog

Stworzyłeś stronę o tematyce kolekcjonerskiej, piszesz bloga lub w inny sposób udzielasz się w sieci w zakresie numizmatyki? Podziel się tym z innymi.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Monetkowe bajania - blog

Postprzez DagonX » 24 Paź 2011 22:00

Witam!

Odnoszę niepokojące wrażenie, że nie miałem okazji zaprosić do zajrzenia na mego bloga "Monetkowe bajania"... :oops:
Co prawda podejrzewam, że sporo Użytkowników już miało okazję go odkryć i choć raz odwiedzić - jednak aby nikt nie był pokrzywdzony - ZAPRASZAM! :)

Bloga znajdziecie pod tym adresem:
http://monetkowebajania.blogspot.com/

Teksty publikuję od ponad miesiąca, sugeruję więc przejrzenie zamieszczonych treści od początku. :)

I oczywiście zapraszam nie tylko do odwiedzenia i poczytania, ale również do komentowania i oceniania! :)

Pozdrawiam
DagonX 8)
Polub bloga na Fb:
Image
Awatar użytkownika
DagonX
Expert

Miejscowość: z jedynego miasta w Polsce

Postprzez maciekp » 24 Paź 2011 22:14

Gratuluję świetnej treści i wyrażam ubolewanie, że nie mogę komentować Twoich wpisów - nie wiem czemu, mimo zalogowania. Mam nadzieję, że mnie prewencyjnie nie zablokowałeś. :wink: A chciałem ponarzekać też trochę w związku z poziomem PN...
maciekp

Postprzez DagonX » 24 Paź 2011 23:11

Dziwne - jesteś pierwszą osobą, która zgłasza taki problem. Może wyloguj się i zaloguj ponownie?

I oczywiście dziękuję za miłe słowa - postaram się trzymać poziom. ;)

DagonX 8)
Polub bloga na Fb:
Image
Awatar użytkownika
DagonX
Expert

Postprzez DagonX » 25 Paź 2011 23:23

Maćku, jeśli możesz (i chcesz oczywiście), to spróbuj coś skomentować - pobawiłem się ustawieniami i może teraz będzie działać. :)

DagonX 8)
Polub bloga na Fb:
Image
Awatar użytkownika
DagonX
Expert

Postprzez DagonX » 13 Sty 2012 00:20

Drobna autoreklama. ;)

Zapraszam na mojego bloga - nowe teksty, nowe monety, nowe wrażenia. :P

http://monetkowebajania.blogspot.com/

Pozdrawiam,
DagonX 8)

PS. Jeżeli macie jakieś sugestie, komentarze, uwagi, pomysły - nie krępujcie się i piszcie śmiało czy to tutaj, czy też w komentarzach na blogu albo na jeden z mejli. :)
Może jakieś nierozwikłane zagadki, problemy - ostatnio mam drobny kryzys twórczy i kolekcjonerski i chętnie bym czymś umysł zajął... :)
Polub bloga na Fb:
Image
Awatar użytkownika
DagonX
Expert

Postprzez Aneta » 16 Sty 2012 14:32

DagonX napisał:Dziwne - jesteś pierwszą osobą, która zgłasza taki problem. Może wyloguj się i zaloguj ponownie?
DagonX 8)

"Dziwne, a u mnie działa" :lol: - mam nadzieję, że znacie ten kawał ;) .

Nie wiedzialam wcześniej o Twoim blogu, jak tylko będę miała czas to zajrzę i poczytam. Dzięki ;)
Jedno miasto, jeden klub - Stal Sanocka, aż po grób!!!
Awatar użytkownika
Aneta

Miejscowość: Brzozów

Postprzez maciekp » 16 Sty 2012 16:09

Wreszcie działa. Testowałem jakiś czas temu, ale już po wymianie postów na ten temat, i nadal nie można było dodać. Co ciekawe, na moim blogu zorientowałem się, że komentowanie jest w ogóle niemożliwe - nie można było skomentować jako anonim, natomiast pewna opcja blokowała dodawanie komentarza z konta użytkownika google (przynajmniej u mnie i na mojej przeglądarce).
maciekp

Postprzez DagonX » 16 Sty 2012 16:21

Aneta napisał:
DagonX napisał:Dziwne - jesteś pierwszą osobą, która zgłasza taki problem. Może wyloguj się i zaloguj ponownie?
DagonX 8)

"Dziwne, a u mnie działa" :lol: - mam nadzieję, że znacie ten kawał ;) .

Nie wiedzialam wcześniej o Twoim blogu, jak tylko będę miała czas to zajrzę i poczytam. Dzięki ;)

Pewnie znam, ale chętnie usłyszę raz jeszcze. ;)

I serdecznie zapraszam do czytania, komentowania i przesyłania uwag/sugestii. :)

Wreszcie działa. Testowałem jakiś czas temu, ale już po wymianie postów na ten temat, i nadal nie można było dodać. Co ciekawe, na moim blogu zorientowałem się, że komentowanie jest w ogóle niemożliwe - nie można było skomentować jako anonim, natomiast pewna opcja blokowała dodawanie komentarza z konta użytkownika google (przynajmniej u mnie i na mojej przeglądarce).

Cieszę się bardzo, że w końcu udało Ci się pokonać ten problem. :)
Ja nigdy nie zauważyłem żadnych trudności związanych z komentowaniem. Bez problemu mogłem komentować (zarówno jako zalogowana osoba jak i anonim - również u Ciebie na blogu zawsze widziałem, że mogę skomentować post), jak również każdy mógł komentować u mnie. Ciekawe czemu u Ciebie tak nie można było? :roll:

DagonX 8)
Polub bloga na Fb:
Image
Awatar użytkownika
DagonX
Expert

Postprzez maciekp » 03 Mar 2012 03:02

Moja narzeczona niedawno spojrzała kątem oka na listę adresów w mojej przeglądarce: "Co?! Monetkowe je... a nie, przepraszam." :wink:
maciekp

Postprzez DagonX » 03 Mar 2012 11:54

maciekp napisał:Moja narzeczona niedawno spojrzała kątem oka na listę adresów w mojej przeglądarce: "Co?! Monetkowe je... a nie, przepraszam." :wink:

:shock: :lol:
Chociaż z drugiej strony blog o takiej nazwie (zasugerowanej przez Szanowną narzeczoną) i tematyce - to dopiero byłby blog! :D

DagonX 8)
Polub bloga na Fb:
Image
Awatar użytkownika
DagonX
Expert

Postprzez wtk » 03 Mar 2012 14:13

:shock: A to ci dobre!!! Mocne skojarzenie!! :D :lol:
Monety to hobby, pasja a nie inwestycja!!!

http://pl.ucoin.net/ ---> wtk
Awatar użytkownika
wtk

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez Saichan » 04 Mar 2012 01:07

Zawsze jak widzę podpis DagonX'a to litery się na sekundę trochę inaczej układają w drugim wyrazie :lol:

A blog całkiem fajny :)
Awatar użytkownika
Saichan

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez DagonX » 04 Mar 2012 01:19

Saichan napisał:Zawsze jak widzę podpis DagonX'a to litery się na sekundę trochę inaczej układają w drugim wyrazie :lol:

A blog całkiem fajny :)

Domyślam się, że chodzi o słowo "lobby"", które jak dla mnie przy pogrubionej czcionce wygląda jak "bbby". :P

I dziękuję - mam nadzieję, że zajrzysz na mego bloga częściej oraz, że znajdziesz w nim coś przydatnego bądź po prostu ciekawego. ;)

DagonX 8)
Polub bloga na Fb:
Image
Awatar użytkownika
DagonX
Expert

Postprzez DagonX » 13 Maj 2012 23:34

Temat co prawda dotyczy mego bloga, jednakże chciałbym się odrobinkę pochwalić - a do tego nie jest potrzebny nowy temat. :)

Otóż, w najnowszym "Biuletynie Numizmatycznym" opublikowany został mój drobniutki artykuł. Nie jest to może specjalny powód do chwalenia się, zwłaszcza że niektórzy całe tomiszcza już opracowali bądź też tworzą prężnie działające serwisy poświęcone monetom (i nie tylko).

Jednakże jest to mój pierwszy opublikowany artykuł! :D

http://monetkowebajania.blogspot.com/20 ... klamy.html

Pozdrawiam,
BCz "DagonX" 8)
Polub bloga na Fb:
Image
Awatar użytkownika
DagonX
Expert

Postprzez maxmilk » 14 Maj 2012 08:30

Gratulacje :) pierwszy ale miejmy nadzieje nie ostatni
dopiero raczkuje ale z czasem bede dodawzać coraz więcej zdjęć polecam pozdrawiam maxmilk http://omnicoin.com/collection/maxmilk
Awatar użytkownika
maxmilk

Miejscowość: Oleśnica-Wrocław

Postprzez meszuzel » 14 Maj 2012 11:29

Również się przyłączam do gratulacji.
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez torontokuba » 14 Maj 2012 14:24

Brawo! :)
Trzeba wyleczyć czyszczenie, z pokolenia na pokolenie. - torontokuba

Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim. - George Orwell
Awatar użytkownika
torontokuba

Miejscowość: Toronto

Postprzez Dawi » 14 Maj 2012 14:44

Gratulacje :!:
Awatar użytkownika
Dawi

Postprzez Redcclise » 14 Maj 2012 16:24

Brawo ! :)
Redcclise

Miejscowość: Chrzanów

Postprzez DagonX » 14 Maj 2012 23:23

Dziękuję wszystkim za gratulacje! :)
Mam nadzieję, że uda mi się coś jeszcze napisać, jakiś artykuł związany z numizmatyką, i z sukcesem gdzieś opublikować. ;)

Pozdrawiam,
DagonX 8)
Polub bloga na Fb:
Image
Awatar użytkownika
DagonX
Expert

Następna

Wróć do Pochwal się swoim blogiem lub stroną numizmatyczną

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości