Kanał YouTube o numizmatyce i nie tylko

Stworzyłeś stronę o tematyce kolekcjonerskiej, piszesz bloga lub w inny sposób udzielasz się w sieci w zakresie numizmatyki? Podziel się tym z innymi.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Kanał YouTube o numizmatyce i nie tylko

Postprzez tytan69 » 17 Mar 2018 20:23

Witam serdecznie chciałbym pochwalić si swoim kanałem który prowadzę już od ponad roku a w ostatnim czasie postanowiłem mocnej skupić się na kwestii numizmatyki
Oto link do ostatniego filmu który ściśle porusza tę tematykę.
https://youtu.be/lBbqarMFHB0

Pozdrawiam i zapraszam do oglądania
tytan69

Re: Kanał YouTube o numizmatyce i nie tylko

Postprzez avgrexpo » 17 Mar 2018 22:28

Warto byłoby przejrzeć wątek o przechowywaniu monet i znaleźć coś tam dla siebie, przechowywanie monet w tych foliowych kieszonkach niekoniecznie jest zdrowe dla monety. Przyjemnie się ogląda, zwłaszcza filmiki z wykopków. Dałem okejke.
avgrexpo

Re: Kanał YouTube o numizmatyce i nie tylko

Postprzez tytan69 » 20 Mar 2018 22:41

O do tych monet to planuje przerzucić się na holdery i te potem umieścić w klaserach głównymi plusami takiego rozwiązania są dostępność monet z obu stron oraz przyzwoite zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi a co do monet w słabszych stanach to albo same holdery albo tylko klaser osobiście lubię patynę na monetach (tą szlachetną) w końcu naturalnie zabezpiecza ona monetę przed czynnikami zewnętrznymi
Pozdrawiam :)
tytan69

Wróć do Pochwal się swoim blogiem lub stroną numizmatyczną

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość