Nowy projekt dla numizmatyków

Stworzyłeś stronę o tematyce kolekcjonerskiej, piszesz bloga lub w inny sposób udzielasz się w sieci w zakresie numizmatyki? Podziel się tym z innymi.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Nowy projekt dla numizmatyków

Postprzez gadvert » 27 Mar 2018 10:04

Witam. Chcę przedstawić Państwu projekt, nad którym pracuje mój zespół.

https://goldadvert.com

Jest to darmowa platforma (tablica ogłoszeń) do kupowania i sprzedaży złotych i srebrnych monet. Projekt ma charakter międzynarodowy i ma na celu zebranie wokół siebie numizmatyków z całego świata.

Szczególną cechą projektu jest możliwość uzyskania darmowej wyceny wartości monet. Spróbować wycenić swoje monety możecie na stronie internetowej https://goldadvert.com/free_coin_appraisal

Proszę nie oceniać surowo, projekt jest wciąż na etapie tetracji. Będę wdzięczny za każdą konstruktywną krytykę lub sugestie dotyczące rozwoju.
gadvert

Re: Nowy projekt dla numizmatyków

Postprzez Tuk Tukat » 27 Mar 2018 23:40

,,Szczególną cechą projektu jest możliwość uzyskania darmowej wyceny wartości monet " - a ja się spytam od kiedy i gdzie płacą za wycenę monet ;P , nawet u wielkich numizmatyków wystarczy zwykłe dziękuje .
Monety SAP , Księstwo Warszawskie , II RP
Awatar użytkownika
Tuk Tukat

Postprzez gadvert » 28 Mar 2018 07:47

I apologize for responding in English. It's better to get the wrong translation into Google translit from English than insult you with your ignorance of the Polish language.

Now the coins are evaluated by the project staff. They are numismatists with vast experience.
But the idea of the project is that the coin is evaluated by users who are interested in buying a coin. This is good for the user, as competition is created and, as a result, the price of the coin is raised.

Wherein. Receiving an evaluation of a coin does not oblige you to sell it and does not disclose your contacts.

This is why we are talking about free evaluation of coins.
gadvert

Postprzez grzes-w-wa » 28 Mar 2018 08:05

O jakiej wycenie mowa?
Przejrzałem projekt i widzę wyraźnie.
Koledzy z Ukrainy chcą kupić srebro monetarne w cenie 0,65-0,70 USD za gram.
To już kupujący z góry wycenili.

Nie wróże projektowi świetlanej przyszłości.
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Miejscowość: warszawa

Wróć do Pochwal się swoim blogiem lub stroną numizmatyczną

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość