KL Auschwitz Oświęcim

Dyskusje o wszystkim - nie tylko o numizmatyce.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Re: KL Auschwitz Oświęcim

Postprzez maciekp » 11 Lut 2018 14:45

Już w sąsiednim wątku udowodniłeś, że historii nie kapujesz w ogóle - myśląc, że sienkiewiczowska narracja dotycząca wojny z Krzyżakami "obowiązywała" w czasie, gdy te wydarzenie miały miejsce. Więc pozwolę sobie nie wierzyć w te spiskowe bajeczki rozpowszechniane przez niewykształcony, wręcz stereotypowo antysemicki, plebs po internecie. Ogólnie każdy powinien zajmować się tym, do czego posiada kompetencje. W twoim przypadku to zdaje się serwisowanie jakichś urządzeń w Biedronce - i na tym powinieneś poprzestać. Z metodologią historii raczej nie zetknąłeś się w trakcie studiów, więc nie wchodź w cudze kompetencje. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ten rażący brak empatii, które reprezentujesz - napisałeś już dość obrzydlistw.
maciekp

Postprzez grzes-w-wa » 11 Lut 2018 15:01

Dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałem.
Nic dodać, nic ująć.
-----------------
maciekp napisał: brak empatii

Doby jesteś. :?
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Miejscowość: warszawa

Postprzez Triplex » 11 Lut 2018 15:35

grzes-w-wa napisał:Dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałem.
Nic dodać, nic ująć.

Nie ma się co przejmować

Tak jak ostatni temat z ustawą o żydowskich obozach śmierci który wzbudza kontrowersje i protesty.
Słychać słowa krytyki, groźby, obelgi.
Image

Trzeba po prostu dalej robić swoje !

http://wprawo.pl/2018/02/08/maju-zalgan ... k-aktorki/

Ja się zgadzam z tym że w Oświęcimiu (poprawka - we wszystkich obozach na terenach polskich) zginęło żydów 6 mln, nawet 10, nawet 20 mln co mi tam.
Co ułamek sekundy ginął i był spopielany jeden człowiek, non stop, 24/7, przez cały okres funkcjonowania obozu.
Bo czemu nie? Super wydajne komory, łuk elektryczny, plazma, odsysanie próżniowe, lasery...a nie zaraz...

To tak jak z budową piramidy którą budowano podobno 25 lat bo inaczej nie da się dopasować rzeczywistości do obliczeń teoretycznych.
Wyszło 25 lat i już, koniec tematu.
Ostatnio edytowany przez Triplex, 11 Lut 2018 23:34, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Triplex

Miejscowość: Rotterdam-Zuid - Charlois

Postprzez maciekp » 11 Lut 2018 15:46

No i znowu to samo: tylko w Oświęcimiu ginęli? Nie było innych obozów? Nie ginęli na tyfus i z niedożywienia na ulicach gett?
Waszym problemem nie jest "oryginalność" (mówiąc elegancko) wygłaszanych tez, tylko pisanie w sposób urągający pamięci ofiar wielkiej zbrodni (abstrahując od jej rzeczywistych rozmiarów czy obecnie spełnianej przez pamięć o niej funkcji politycznej). Nie będę dociekał, skąd bierze się taki styl wypowiedzi ("odpowiedź brzmi: nie wiem, choć się domyślam"...).
maciekp

Postprzez grzes-w-wa » 11 Lut 2018 16:24

Wiesz Maciuś, zaczynasz bredzić.
Że co? Pisanie w sposób urągający pamięci ofiar wielkiej zbrodni !
Przecież nikt nie neguje że 4 miliony żydów zostało zamordowanych w ohydny sposób!
Negowana jest Wasza prawda o winnych tej zbrodni.
Całą tą maskaradę uknuli syjoniści. Hitler w 1933 roku to to samo co TVN 24 w 2018 roku.
Ten pierwszy bzdury opowiadał o Wielkich Niemcach a budował III Rzeszę i V kolumnę.
Dziś ci sami ludzie pieprzą u nas bzdury i budują społeczeństwo obywatelskie, KOD-y i inne ugrupowania.
Nie wiem który to sort, ale na pewno to też V kolumna.
Pranie mózgów trwa w najlepsze.
Jak tego nie widzisz to znaczy że jesteś po zabiegu. (po praniu :lol: :lol: :lol: )
---------------
I nie odpowiadaj, bo mam Łomżę miodową i dobry humor.
Po co masz mi podnosić ciśnienie tymi swoimi wywodami o niczym.
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Postprzez najtsabes » 11 Lut 2018 16:33

maciekp napisał:No i znowu to samo: tylko w Oświęcimiu ginęli? Nie było innych obozów? Nie ginęli na tyfus i z niedożywienia na ulicach gett?
Waszym problemem nie jest "oryginalność" (mówiąc elegancko) wygłaszanych tez, tylko pisanie w sposób urągający pamięci ofiar wielkiej zbrodni (abstrahując od jej rzeczywistych rozmiarów czy obecnie spełnianej przez pamięć o niej funkcji politycznej). Nie będę dociekał, skąd bierze się taki styl wypowiedzi ("odpowiedź brzmi: nie wiem, choć się domyślam"...).

Podziwiam Cię. Dawno sobie dałem spokój w tej polemice z elektromonterem i gimnazjum. Oni nie są w stanie tego objąć rozumem. "Wywody o niczym". To nie ten poziom. Jedyna strawa duchowa to miodowa Łomża.
najtsabes

Postprzez grzes-w-wa » 11 Lut 2018 16:35

Juda, pozdrowienia od Mesjasza. :lol:
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Postprzez najtsabes » 11 Lut 2018 16:41

grzes-w-wa napisał:Juda, pozdrowienia od Mesjasza. :lol:

Prymityw z wiedzą na poziomie przedszkola. Używanie imion postaci biblijnych w złym kontekście na skutek braku znajomości tychże, wszak Juda i Judasz to kompletnie różne postacie. Nazwanie go debilem to komplement.
najtsabes

Postprzez grzes-w-wa » 11 Lut 2018 16:51

Po co tyle złości.
Nazwałeś mnie kiedyś Mesjaszem a ja ciebie Judą.
I niech tak zostanie.
Nie mam nic przeciwko.
Nawet mi się podoba.
Biblia tu nie ma nic do tego.
Pozdrowienia przesłane to znak ''przyjaźni'', ale ciebie, widzę nie stać na taki skromny gest.
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Postprzez maciekp » 11 Lut 2018 16:55

najtsabes napisał:Podziwiam Cię. Dawno sobie dałem spokój w tej polemice z elektromonterem i gimnazjum.

Czasami coś wtrącę, gdy napierdzą zbyt smrodliwie (co w pewnych środowiskach najwyraźniej uchodzi za wyczyn chwalebny). Ale faktycznie to i tak dyskusja bez celu.
To "wymordowano 4 miliony Żydów w ohydny sposób" czy "żydki same były sobie winne"? Bo się gubię, podobnie jak w tych paranoicznych wywodach na temat NWO, V kolumny etc. Poza tym samo posługiwanie się memami w dyskusjach na takie tematy to już jest coś delikatnie mówiąc niedelikatnego.
maciekp

Postprzez onager1 » 11 Lut 2018 21:54

Skąd te 6 milionów żydów w europie przedwojennej? W Ukrainie zamieszkiwało ok 3 mln (zginęło w czasie wojny od 1,3-1,6 mln) tak samo jak w Polsce masz już 6 mln nie licząc innych państw. w Oświęcimiu zginęło 1 mln żydów . Holocaust to nie Oświęcim. Trzymajcie się faktów w dyskusji bo oczy bolą. Polecam Chodakiewicza poczytać lub posłuchać.
onager1

Miejscowość: jelenia góra / katowice

Postprzez mmz » 11 Lut 2018 23:54

@lleluja i do przodu :)

PS. ile to jest 111?
Ostatnio edytowany przez mmz, 11 Lut 2018 23:55, edytowano w sumie 1 raz
TPZN nr 101
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanensis, A.D. 1577
Awatar użytkownika
mmz

Postprzez Triplex » 11 Lut 2018 23:55

maciekp napisał:Poza tym samo posługiwanie się memami w dyskusjach na takie tematy to już jest coś delikatnie mówiąc niedelikatnego.

Niedelikatne?? :oops:

Szkoda że te osoby szkalujące Polske i polaków nie mają wyrzutów sumienia.
A ja, mam mieć. Z powodu użycia mema. No chyba nie...

Najlepiej żeby w takim temacie nikt się nie wypowiadał, niech zostanie tak jak jest i nic nie zmieniać. :wink:

Image

najtsabes napisał:Prymityw z wiedzą na poziomie przedszkola.

najtsabes napisał:Nazwanie go debilem to komplement.

najtsabes napisał:polemice z elektromonterem i gimnazjum. Oni nie są w stanie tego objąć rozumem. "Wywody o niczym". To nie ten poziom.

Miszczu wraca do formy :mrgreen:
Jakby powstała dyscyplina na paraolimpiadzie - rzut gównem na odległość - reprezentanta już mamy i gwarantowane złoto. :D
Awatar użytkownika
Triplex

Miejscowość: Rotterdam-Zuid - Charlois

Postprzez grzes-w-wa » 12 Lut 2018 09:02

Triplex napisał:Miszczu wraca do formy :mrgreen:
Jakby powstała dyscyplina na paraolimpiadzie - rzut gównem na odległość - reprezentanta już mamy i gwarantowane złoto. :D

Ha,ha.
No nie, to nie olimpijskie złoto chodzi.
Juda puszcza oko do Mariusza i prosi się o bana przynajmniej na tydzień. :shock:
------------------

@Maciuś
Naucz się na pamięć paciorka, to będziesz wiedział co i jak.
Paciorek w linku.
Synagoga-Szatana.pdf
(4.06 MiB) Ściągnięto 22 razy
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Postprzez maciekp » 12 Lut 2018 16:53

Śliczny paciorek dla ograniczonych umysłowo osób, dla których istnieje jedna nadrzędna przyczyna zła na świecie tłumacząca wszystko. Brak źródeł, nieuprawnione wiązanie różnych faktów i ich ocenianie w oparciu o przyjętą tezę nadrzędną, "dziecięce" interpretowanie różnych dzieł humanistyki (przeczytałem fragment o Freudzie i się nieźle uśmiałem). No i to mityczne pochodzenie - no tak, oni od Chazarów, my od Sarmatów, a Echnaton był kosmitą.
Przy czym powtórzę: nie bronię nikomu wygłaszania jakichkolwiek tez. Mój zarzut dotyczył formy.
maciekp

Postprzez Troy » 12 Lut 2018 20:58

grzes-w-wa napisał:Wiesz ..., zaczynasz bredzić.
...

Grzegorz ile masz lat? Przecież jesteś dorosły i wiesz, że gdy filosemickie szambo wyleje, to obchodzi się toto z daleka, po co karmić wykształciuchów, którzy nie są wstanie ogarnąć korelacji między brakiem płynności w USA na przełomie lat 20/30 XX w, a napływem znacznego kapitału na projekt 3 Rzeszy?
Ironia losu, gdy UBecy, SBecy i ich potomstwo, którzy uciekli do Szwecji lub innej Kanady, mają czelność pouczać Polaków, jak mają żyć i postępować w kwestiach kulturowych, obyczajowych, gospodarczych, z uwzględnieniem czyszczenia i patynowania monet.

Imagehttp://picasion.com/
Awatar użytkownika
Troy

Miejscowość: Ruczaj

Postprzez mk123 » 12 Lut 2018 21:18

Jakby im tak napisali w podręcznikach to by byli w stanie. Im wyższy stopień naukowy tym gorzej z myśleniem. Głównie "humanistów" to dotyczy.
Ostatnio edytowany przez mk123, 12 Lut 2018 22:13, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
mk123

Postprzez grzes-w-wa » 12 Lut 2018 21:57

Darek, lat mam dużo, ale o tym co napisałeś nie pomyślałem.
Faktycznie może nie ma sensu kopać się z koniem. :?
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Postprzez mk123 » 12 Lut 2018 22:45

Troy napisał:
grzes-w-wa napisał:Wiesz ..., zaczynasz bredzić.
...

Grzegorz ile masz lat? Przecież jesteś dorosły i wiesz, że gdy filosemickie szambo wyleje, to obchodzi się toto z daleka, po co karmić wykształciuchów, którzy nie są wstanie ogarnąć korelacji między brakiem płynności w USA na przełomie lat 20/30 XX w, a napływem znacznego kapitału na projekt 3 Rzeszy?

Tak mi się jakoś skojarzyło
https://m.youtube.com/watch?v=qlTURez_rAo
Awatar użytkownika
mk123

Postprzez Jazon » 13 Lut 2018 19:26

buchen napisał:W Izraelu Polaków się nienawidzi i tę nienawiść wręcz technologicznie wpaja kolejnym pokoleniem.
W Polsce Niemców się nienawidzi i tę nienawiść wręcz technologicznie wpaja (się) kolejnym pokoleniom.

hehehe przyjedz nad Polskie morze zobaczysz jak traktuje sie Niemcow.W lokalach obsluga mowi po niemiecku wszedzie sa niemieckie menu, traktowani sa jak krolowie :D. Glowna dlatego ze daja solidne napiwki, bo Polacy w wiekszosci przypadkow do tego nie przywykli.
Jazon

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości