Macie swoje lewackie Multi-Culti 2

Dyskusje o wszystkim - nie tylko o numizmatyce.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Re: Macie swoje lewackie Multi-Culti 2

Postprzez grzes-w-wa » 24 Gru 2017 16:17

meszuzel napisał:Być może post mbajorek w tym temacie i z Twoimi poglądami wydawać się prowokacyjny. Osobiście też nie zgadzam sie z tym co napisał. Dla mnie jako katolika to rodzaj zboczenia, ale je akceptuję. Rozumiem, że dwóch facetów czy dwie kobiety sa bardziej szczęśliwi ze sobą niż gdyby było kobieta i mężczyzna, ale to nie jest chyba powód by atakować kogoś tylko dlatego, że jego poglądy sa odmienne. DYSKUSJA zawsze będzie najlepsza.

Jaka dyskusja?
Jaka akceptacja?
Czego?
--------------
Mnie nie interesuje że jeden facet ma pociąg do drugiego faceta.
To ich akwarium i ich rybki!
Jak to lubią to droga wolna.
-------------
Nie ma akceptacji dyskusji na te tematy z poziomu 13 letniego dziecka.
Zdaje sobie sprawę z ewolucji społecznej.
Ze 13-14 letnie dziewczynki, te bardziej wyrośnięte mogą być już po próbach seksualnych (o czy mowa w filmie Galerianki), ale chłopcy z pewnością nie.
Później dorastają.
Pisanie o preferencjach seksualnych u 13 letnich dzieciaków zakrawa na zboczenie.
Nie będę się powtarzał i nazywał tego po imieniu.
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Miejscowość: warszawa

Postprzez mmz » 24 Gru 2017 16:18

Kultura upadła do poziomu dna. Nobilituje się dewiacje, cwaniactwo, nieudaczników, głupotę, infaltylność i brzydotę. To jest ta I liga kultury liberalnej Europy.
TPZN nr 101
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanensis, A.D. 1577
Awatar użytkownika
mmz

Postprzez platinum » 24 Gru 2017 17:28

mmz napisał: Nobilituje się .

I stymuluje, również u dzieci. I Tu grzesiu ma racje - nie są problemem preferencje ludzi, lecz stymulowanie i kształtowanie odmiennyhc preferencji u dopiero rozwijających się nastolatków.
"Największym cyrkiem jest to, że osoba która nawet nie powąchała tej monety udziela się w tym temacie pouczają innych." (Tomi85).
Awatar użytkownika
platinum

Miejscowość: Planet Earth

Postprzez meszuzel » 25 Gru 2017 13:37

grzes-w-wa napisał:Nie ma akceptacji dyskusji na te tematy z poziomu 13 letniego dziecka.

Grześ, ale chyba sie nie zrozumieliśmy.
Jeśli chodzi o wciąganie w dyskusje na temat sexu (szeroko pojętego) dzieci, to jestem absolutnym konserwatystą.
Dyskusja o której wspomniałem miała dotyczyć dorosłych ludzi i to najlepiej takich, którzy własne zdanie mają na podstawie własnych obserwacji i przemyśleń, a nie zaciągnięte z TV.

Prawda jest też, taka, że dzisiejsza młodzież ma szeroki dostęp do treści erotycznych i nawet najpilniejsza uwaga rodziców nie jest w stanie uchronić ich przed tą sferą. Wiele zależy od tego jaka atmosfera jest w domu i jaki kontakt z dziećmi ma rodzic, od środowiska w którym sie dziecko wychowuje, szkoły itd. Mówię to poniekąd z doświadczenia, jako ojciec córki III klasy gimnazjum.
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez grzes-w-wa » 25 Gru 2017 15:18

Oczywiście że się nie rozumiemy.
Abyś pojął o co chodzi napiszę po naszemu:
Mam gdzieś jak dwóch pedałów wali się w kakao.
Mogą się walić aż ich zaboli kiszka stolcowa od powstałych hemoroidów. :evil:
--------------------------
Sprawa ma się tak;
Za postem kolegi Troy - ludzie piszą petycje pt. Dość homoseksualnych wątków w bajkach Disneya!
Na co reaguje kolega mbajorek pisząc:
mbajorek napisał:Śmieszni są autorzy tej petycji. Oto jedna ze scen, która wg nich jest gorsząca:
Rzecz dotyczy serialu Andi Mack. W jednym z odcinków 13-letnia postać "zdaje sobie sprawę", że jest gejem i przekazuje tę informację swoim znajomym, którzy owe wyznanie traktują za naturalne, a nawet oklaskują za owo wyznanie.

W naszym kraju oklaski by się należały - za odwagę, bo patrząc na nasze homofobiczne społeczeństwo to 13-latek po takim wyznaniu z pewnością nie miałby życia w szkole, czy na osiedlu.
Cieszę się, że takie wątki są poruszane w serialach dla młodzieży. Może kogoś to nauczy tolerancji.

I na ten wpis jest moja reakcja.
13 letnia postać nie może zdawać sobie sprawy że jest gejem.
Jest za młoda na rozpoczęcie życia seksualnego, tym bardziej do określenia swoich preferencji w/w temacie .
(po za wyjątkami jakie są opisane w filmach Galerianki i Świnki)
Albo mbajorek umieścił wpis prowokacyjnie, albo ma ciągoty wiadomo jakie, albo jest wyjątkowo głupi.
--------------------
Dobra, są Święta.
Grzeje mi się Łącka, a i pieczoną karkówkę wyjadają mi z półmiska.
Wracam więc do swoich domowych kamratów.
--------------------
Powodzenia dla wszystkich czytających.
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Postprzez mbajorek » 25 Gru 2017 20:15

Gdybym wiedział, że moja wypowiedź tak podgrzeje emocje to bym się wstrzymał. Jeszcze komuś żyłka w mózgu pęknie i będzie nieszczęście w święta.
Mój post dotyczył tylko i wyłącznie nauczania postawy tolerancyjnej, bo jestem przekonany, iż to jest słuszna postawa (przeciwna do rasizmu, homofobii, dyskryminacji religijnej, czy dyskryminacji ze względu na płeć).
Widzę niestety, że niektórzy już zupełnie odpłynęli w swoich postach i insynuacjach.
Ja nie pisałem nic o seksie, ani tym bardziej o wciąganiu dzieci w dyskusję o seksie.

13 letnia postać nie może zdawać sobie sprawy że jest gejem.

13 lat to siódma klasa (o ile dobrze liczę) - okres pokwitania. Czy można coś wiedzieć w tym wieku o swojej orientacji? Tego nie wiem. Nie jestem psychologiem ani seksuologiem i nie wiem co nauka mówi na ten temat.
Ja w tym wieku już wiedziałem, że podoba mi się płeć przeciwna.

Aha.. bo pewnie niektórzy dyskutujący nie zadali sobie trudu aby sprawdzić przeciw jakiej scenie się tak oburzają.
Proszę oto ta "wielce kontrowersyjna" scena z serialu https://www.youtube.com/watch?v=e6-z7UbDVko.
Awatar użytkownika
mbajorek

Postprzez platinum » 25 Gru 2017 20:29

mbajorek napisał:Widzę niestety, że niektórzy już zupełnie odpłynęli w swoich postach i insynuacjach.

Domagasz się tolerancji, a sam jednak nie możesz zaakceptować, że ktoś ma inne poglądy od Ciebie. Czy to nie dziwne i sprzeczne?
"Największym cyrkiem jest to, że osoba która nawet nie powąchała tej monety udziela się w tym temacie pouczają innych." (Tomi85).
Awatar użytkownika
platinum

Postprzez mbajorek » 25 Gru 2017 21:08

A gdzie napisałem, że nie akceptuję tego że ktoś ma inny pogląd? Wręcz przeciwnie - popieram konstruktywną wymianę zdań.
Jak to mówił klasyk "warto rozmawiać". Mam jednak zastrzeżenie do formy wypowiedzi niektórych (i mówiąc "niektórzy" akurat nie chodzi mi o Ciebie).
Weź pod uwagę post meszuzela, który napisał, że się nie zgadza ze mną i dlaczego. Kulturalnie, bez epitetów, bez tekstów o "waleniu w kakao" i oskarżeń o pedofilię.
Awatar użytkownika
mbajorek

Postprzez Troy » 26 Gru 2017 01:41

mbajorek napisał:...
Mój post dotyczył tylko i wyłącznie nauczania postawy tolerancyjnej, bo jestem przekonany, iż to jest słuszna postawa ...

Problem polega na tym, że źle pojmujesz "tolerancję". Istotą postawy tolerancyjnej jest fakt identyfikowania "zła" (abstrahując od jego stopniowania) i jego akceptacji, ale na zasadzie "mniejszego zła". Jeśli jakiegoś zjawiska nie oceniamy negatywnie, to i nie musimy go "tolerować".
Ironia losu, gdy UBecy, SBecy i ich potomstwo, którzy uciekli do Szwecji lub innej Kanady, mają czelność pouczać Polaków, jak mają żyć i postępować w kwestiach kulturowych, obyczajowych, gospodarczych, z uwzględnieniem czyszczenia i patynowania monet.

Imagehttp://picasion.com/
Awatar użytkownika
Troy

Miejscowość: Ruczaj

Postprzez grzes-w-wa » 26 Gru 2017 09:27

mbajorek napisał:A gdzie napisałem, że nie akceptuję tego że ktoś ma inny pogląd? Wręcz przeciwnie - popieram konstruktywną wymianę zdań.
Jak to mówił klasyk "warto rozmawiać". Mam jednak zastrzeżenie do formy wypowiedzi niektórych (i mówiąc "niektórzy" akurat nie chodzi mi o Ciebie).
Weź pod uwagę post meszuzela, który napisał, że się nie zgadza ze mną i dlaczego. Kulturalnie, bez epitetów, bez tekstów o "waleniu w kakao" i oskarżeń o pedofilię.

Kolego mbajorek.
Nie oglądam bajek dla młodzieży.
Nie ma dla mnie znaczenia treść filmu.
Nie jestem autorem petycji, ani się pod nią nie podpisałem.
Znaczenie ma twoja reakcja na petycję pisaną przez ludzi.
Określiłeś je jako śmieszne homofobiczne społeczeństwo, pozbawione tolerancji bo protestuje przeciwko takim wątkom.
To budzi mój sprzeciw.
Jest wiele filmów o młodzieży.
Amerycan Pia w pierwszych częściach też opowiada o szkolnych imprezach o zabarwieniu sexi.
Mimo że to komedia na swój sposób, nikt petycji nie pisał.
Faktycznie rozpędziłeś się ze swoją opinią.
I tak jak sugerowałem abyś usunął swój post to i ja bym swój usunął.
Tak, teraz brniemy do nikąd i nikt nie ustąpi ze swoich poglądów.
Mariusz nie popiera a jednak akceptuje.
Jest przeciw a jednoczenie sugeruje aby dyskusję ciągnąć dalej.
Zawracanie kijem Wisły.
Całe to badziewie należy usunąć od postu kolegi Troy i będzie spokój.
Fakt, nie owijam w bawełnę i piszę tak jak jest.
Nie raz może za ostro.
A tu forma była dobitna lecz łagodna.
Potrafię mocniej. Wierz mi na słowo.
-----------------
Tekst o pedałach był skierowany do Mariusza, który cały czas pisze że się nie rozumiemy.
Rozumiemy się doskonale, ale celowo piszemy o czym innym.
.
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Postprzez mk123 » 26 Gru 2017 12:50

Najgorsze jest to, że oni chyba lubią jak się o o nich rozmawia i afera się kręci. Jest sporo "normalnych", którzy się z tym nie afiszują. Do takich to nawet nic nie mam. Najgorsze to są te homo działacze co swoim zachowaniem sami prowokują ataki na siebie(nie mowie nawet o przemocy) i lewacka logika.
Te pedaly, lezby, feministki szukające atencji i próby propagowania zboczeń w mediach to jest chore i przeciw temu jestem.
Jak się dwóch facetów zapina w dupy to też nie jest normalne, ale jeśli nie próbuja wszedzie zaszczepić, że to jest modne to ich dupy.
Rozpieprzą wszystko, nawet sport juz niszczą skoro facet może stwierdzic, że on od dzisiaj jest kobietą i startować w zawodach z kobietami to to jest bardziej niszczące niż ruski dopig.
Awatar użytkownika
mk123

Postprzez platinum » 27 Gru 2017 00:00

Próba kradzieży krzyża z mediolańskiej choinki wydarzyła się 22 grudnia, kilka dni po przejęciu placu Duca d’Aosta przez Tunezyjską Radę Turystyki. Wynajęty na poprzedni weekend, teren został zamieniony w targ. Z tego powodu zbudowano nawet wielką arabską bramę, która stanęła na wprost choinki z krzyżem. Na placu promowano wyroby i kulturę Tunezji, ale miejscowi okazali daleko idącą wstrzemięźliwość.

Zapytany o swój dziwny zamiar, mężczyzna zdołał jedynie wskazać palcem na zwieńczone krzyżem bożonarodzeniowe drzewko i powiedzieć "ono jest niedobre"

https://www.o2.pl/artykul/mediolan-imigrant-zlapany-na-kradziezy-krzyza-z-miejskiej-choinki--6202551142353025a

europejskie Lewactwo może być dumne z siebie, dla nich też "ono jest niedobre".
Awatar użytkownika
platinum

Postprzez julk1 » 27 Gru 2017 01:53

Bo krzyże należy chować lub ukrywać, a księżyce i półksiężyce eksponować. :evil:
Awatar użytkownika
julk1

Postprzez mmz » 27 Gru 2017 14:14

zgodnie z prawem szariatu powinni mu za kradzież obciąć rękę
TPZN nr 101
Defende Nos, Christe Salvator - Gedanensis, A.D. 1577
Awatar użytkownika
mmz

Postprzez grzes-w-wa » 30 Mar 2018 17:37

Bardzo mi się ten tekst podoba.

My, urodzeni w latach 50-60-70-80 tych, wszyscy byliśmy wychowywani przez rodziców patologicznych.
Na szczęście nasi starzy nie wiedzieli, że są patologicznymi rodzicami. My nie wiedzieliśmy, że jesteśmy patologicznymi dziećmi. W tej słodkiej niewiedzy przyszło nam spędzić nasz wiek dziecięcy. Wspominamy z nostalgią lata 60-70- 80. Wszyscy należeliśmy do bandy osiedlowej i mogliśmy bawić się na licznych budowach. Gdy w stopę wbił się gwóźdź, matka go wyciągnęła i odkażała ranę fioletem. Następnego dnia znowu szliśmy się bawić na budowę. Matka nie drżała ze strachu, że się pozabijamy. Wiedziała, że pasek uczy zasad BHZ (Bezpieczeństwo i Higiena Zabawy). Nie chodziliśmy do prywatnego przedszkola. Rodzice nie martwili się, że będziemy opóźnieni w rozwoju. Uznawali, że wystarczy, jeśli zaczniemy się uczyć od zerówki.
Nikt nie latał za nami z czapką, szalikiem i nie sprawdzał czy się spociliśmy. Z chorobami sezonowymi walczyła babcia. Do walki z grypą służył czosnek, miód, spirytus i pierzyna. Dzięki temu nie stwierdzano u nas zapalenia płuc czy anginy. Zresztą lekarz u nas nie bywał, zatem nie miał szans nic stwierdzić. Stwierdzała zawsze babcia. Dodam, że nikt nie wsadził babci do wariatkowa za smarowanie dzieci spirytusem. Do lasu szliśmy, gdy mieliśmy na to ochotę. Jedliśmy jagody, na które wcześniej nasikały lisy i sarny. Mama nie bała się ze zje nas wilk, zarazimy się wścieklizną albo zginiemy. Skoro zaś tam doszliśmy, to i wrócimy. Oczywiście na czas. Powrót po bajce skutkował bezwzględnie karami.
Gdy sąsiad złapał nas na kradzieży jabłek, sam wymierzał nam karę. Sąsiad nie obrażał się o skradzione jabłka, a ojciec o zastąpienie go w obowiązkach wychowawczych. Ojciec z sąsiadem wypijali wieczorem piwo – jak zwykle. Nikt nie pomagał nam odrabiać lekcji, gdy już znaleźliśmy się w podstawówce. Rodzice stwierdzali, że skoro skończyli już szkołę, to nie muszą już do niej wracać. Latem jeździliśmy rowerami nad rzekę, nie pilnowali nas dorośli. Nikt nie utonął. Każdy potrafił pływać i nikt nie potrzebował specjalnych lekcji aby się tej sztuki nauczyć.
Zimą któryś ojciec urządzał nam kulig starym fiatem, zawsze przyspieszał na zakrętach. Czasami sanki zahaczyły o drzewo lub płot. Wtedy spadaliśmy. Nikt nie płakał, chociaż wszyscy trochę się baliśmy. Dorośli nie wiedzieli, do czego służą kaski i ochraniacze. Siniaki i zadrapania były normalnym zjawiskiem. Szkolny pedagog nie wysyłał nas z tego powodu do psychologa rodzinnego. Nikt nas nie poinformował jak wybrać numer na policję (wtedy MO), żeby zakablować rodziców. Oczywiście, chętnie skorzystalibyśmy z tej wiedzy. Niestety, pasek był wtedy pomocą dydaktyczną, a Milicja zajmowała się sprawami dorosłych.
Swoje sprawy załatwialiśmy regularną bijatyką w lasku. Rodzice trzymali się od tego z daleka. Nikt z tego powodu, nie trafiał do poprawczaka. W sobotę wieczorem zostawaliśmy sami w domu, rodzice szli do kina. Nie potrzebowano opiekunki. Po całym dniu spędzonym na dworze i tak szliśmy grzecznie spać. Pies łaził z nami – bez smyczy i kagańca. Srał gdzie chciał, nikt nie zwracał nam uwagi. Raz uwiązaliśmy psa na sznurku i poszliśmy z nim na spacer, udając szanowne państwo z pudelkiem. Ojciec powiązał nas później na sznurkach i też wyprowadził na spacer. Zwróciliśmy wolność psu, na zawsze. Mogliśmy dotykać inne zwierzęta. Nikt nie wiedział, co to są choroby odzwierzęce.
Sikaliśmy na dworze. Zimą trzeba było sikać tyłem do wiatru, żeby się nie obsikać lub „tam” nie zaziębić. Każdy dzieciak to wiedział. Oczywiście nikt nie mył po tej czynności rąk. Stara sąsiadka, którą nazywaliśmy wiedźmą, goniła nas z laską. Ciągle chodziła na nas skarżyć. Rodzice nadal kazali się jej kłaniać, mówić Dzień Dobry i nosić za nią zakupy. Wszystkim starym wiedźmom musieliśmy mówić Dzień Dobry. A każdy dorosły miał prawo na nas to Dzień Dobry wymusić. Dziadek pozwalał nam zaciągnąć się swoją fajką. Potem się głośno śmiał, gdy powykrzywiały się nam gęby. Trzymaliśmy się z daleka od fajki dziadka. Za to potem robił nam bańki mydlane z dymem fajki w środku. Fajnie się dym później rozchodził po podłodze jak bańka pękła.
Skakaliśmy z balkonu na odległość. Łomot spuścił nam sąsiad. Ojciec postawił mu piwo. Do szkoły chodziliśmy półtora kilometra piechotą. Ojciec twierdził, że mieszkamy zbyt blisko szkoły, on chodził pięć kilometrów. Musieliśmy znać tabliczkę mnożenia, pisać bezbłędnie (za 3 błędy nie zdawało się matury z polaka). Nikt nie znał pojęcia dysleksji, dysgrafii, dyskalkulii i kto wie jakiej tam jeszcze dys… Nikt nas nie odprowadzał. Każdy wiedział, że należy iść lewą stroną ulicy i nie wpaść pod samochód, bo będzie łomot. Współczuliśmy koledze z naprzeciwka, on codziennie musiał chodzić na lekcje pianina. Miał pięć lat. Rodzice byli oburzeni maltretowaniem dziecka w tym wieku. My również.
Gotowaliśmy sobie obiady z deszczówki, piasku, trawy i sarnich bobków. Czasami próbowaliśmy to jeść. Jedliśmy też koks, szare mydło, Akron z apteki, gumy Donaldy, chleb masłem i solą, chleb ze śmietaną i cukrem, oranżadę do rozpuszczania oczywiście bez rozpuszczania, kredę, trawę, dziki rabarbar, mlecze, mszyce, gotowany bob, smażone kanie z lasu i pieczarki z łąki, podpłomyki, kartofle z parnika, surowe jajka, plastry słoniny, kwasiory/szczaw, kogel-mogel, lizaliśmy kwiatki od środka. Jak kogoś użarła przy tym pszczoła to pił 2 szklanki mleka i przykładał sobie zimną patelnię.
Ojciec za pomocą gwoździa pokazał, co to jest prąd w gniazdku. To nam wystarczyło na całe życie. Czasami mogliśmy jeździć w bagażniku starego fiata, zwłaszcza gdy byliśmy zbyt umorusani, by siedzieć wewnątrz. Jak się ktoś skaleczył, to ranę polizał i przykładał liść babki. Jedliśmy niemyte owoce prosto z drzewa i piliśmy wodę ze strugi, ciepłe mleko prosto od krowy, kranówkę, czasami syropy na alkoholu za śmietnikiem żeby mama nie widziała, lizaliśmy zaparowane szyby w autobusie i poręcze w bloku. Nikt się nie brzydził, nikt się nie rozchorował, nikt nie umarł. Żarliśmy placek drożdżowy babci do nieprzytomności. Nikt nam nie liczył kalorii.
Nikt nam nie mówił, że jesteśmy ślicznymi aniołkami. Dorośli wiedzieli, że dla nas, to wstyd. Nikt się nie bawił z babcią, opiekunką lub mamą. Od zabawy mieliśmy siebie nawzajem. Bawiliśmy się w klasy, podchody, chowanego, w dwa ognie, graliśmy w wojnę, w noża (oj krew się lała ), skakaliśmy z balkonu na kupę piachu, graliśmy w nogę, dziewczyny skakały w gumę, chłopaki też jak nikt nie widział. Oparzenia po opalaniu smarowaliśmy kefirem. Jak się głęboko skaleczyło to mama odkażała jodyną albo wodą utlenioną, szorowała ranę szczoteczką do zębów i przyklejała plaster. I tyle. Nikt nie umarł.
W wannie kąpało się całe rodzeństwo na raz, później tata w tej samej wodzie. Też nikt nie umarł. Podręczniki szanowaliśmy i wpisywaliśmy na ostatniej stronie imię, nazwisko i rocznik. Im starsza książka tym lepiej. Jak się poskarżyłeś mamie na nauczyciela to jeszcze w łeb dostałeś. Jedyny czas przed telewizorem to dobranocka. Mieliśmy tylko kilka zasad do zapamiętania. Wszyscy takie same. Poza nimi, wolność była naszą własnością. Wychowywali nas sąsiedzi, stare wiedźmy, przypadkowi przechodnie, koledzy ze starszej klasy, pani na świetlicy albo woźna jak już świetlica była zamknięta. Nasze mamy rodziły nasze rodzeństwo normalnie, a po powrocie ze szpitala nie przeżywały szoku poporodowego – codzienne obowiązki im na to nie pozwalały. Wszyscy przeżyliśmy, nikt nie trafił do więzienia. Nie wszyscy skończyli studia, ale każdy z nas zdobył zawód. Niektórzy pozakładali rodziny i wychowują swoje dzieci według zaleceń psychologów. Nie odważyli się zostać patologicznymi rodzicami.
Dziś jesteśmy o wiele bardziej ucywilizowani. My, dzieci z naszego podwórka, kochamy rodziców za to, że wtedy jeszcze nie wiedzieli jak nas należy „dobrze” wychować. To dzięki nim spędziliśmy dzieciństwo bez ADHD, bakterii, psychologów, znudzonych opiekunek, żłobków, zamkniętych placów zabaw i lekcji baletu.
A nam się wydawało, że wszystkiego nam zabraniają!
Łezka się w oku kręci...
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Postprzez julk1 » 06 Kwi 2018 22:58

Wywiad z Bobem Fischrem. W środku wywiadu jest co sądził o Żydach. M.in. uważał, ze należy ich zabijać jak popadnie :shock:
Najlepsze, że sam był... Żydem :lol:
https://magazyn.wp.pl/artykul/bobby-fis ... ka-obsesja
Awatar użytkownika
julk1

Postprzez onager1 » 14 Kwi 2018 12:15

Ucywilizowanie dziecka według nowoczesnej europy...

https://www.sadistic.pl/cos-atakuje-dzi ... 471977.htm
onager1

Miejscowość: jelenia góra / katowice

Postprzez mk123 » 14 Kwi 2018 12:45

onager1 napisał:Ucywilizowanie dziecka według nowoczesnej europy...

https://www.sadistic.pl/cos-atakuje-dzi ... 471977.htm" target="_blank

już na niego polują, doigra się.
Awatar użytkownika
mk123

Postprzez Mechanick » 14 Kwi 2018 18:34

Dzieci poddane "nowoczesnej edukacji" nie będą się już z tego śmiać:
https://www.youtube.com/watch?v=IbX4Vq0st4I
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." - Tocqueville
Awatar użytkownika
Mechanick

Postprzez tonyxxl » 14 Kwi 2018 22:21

Mechanick napisał:Dzieci poddane "nowoczesnej edukacji" nie będą się już z tego śmiać:
https://www.youtube.com/watch?v=IbX4Vq0st4I" target="_blank

Film przejaskrawiony w jedną stronę. Takie "problemy" tworzą się w centrach wielkich miast w prywatnych szkołach. Spróbuj powiedzieć że jesteś "odmienny seksualnie" w polskiej szkole w mniejszym mieście...wytrzymać taką presję i nie zwariować to trzeba mieć.. jaja.
Zjawisko odmienności seksualnej, rasizmu itp istnieje od zawsze. I do dzisiaj wielu tego nie potrafi tolerować. Podkreślam: tolerować, nie promować.
Awatar użytkownika
tonyxxl

Miejscowość: Kraków

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości