Nadzwyczajna kasta ludzi - i służbowe karty płatnicze

Dyskusje o wszystkim - nie tylko o numizmatyce.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Re: Nadzwyczajna kasta ludzi - i służbowe karty płatnicze

Postprzez julk1 » 10 Lut 2017 12:57

Niby masz rację, ale dalej powtarzam to co napisałem powyżej. Aby wszcząć dochodzenie prokurator musi mieć "uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa". A co ma? Że w roku 2008 ktoś komuś gdzieś tam podobno wręczył łapówkę. Uzasadnienie Twoje: ludzie tak mówią :shock: .
I masz rację, ten temat nie dotyczy spraw, które chciałeś poruszyć jako założyciel tematu. Nie będę więc się "wcinał" w twój temat. Sorry!
Awatar użytkownika
julk1

Postprzez platinum » 10 Lut 2017 19:33

julk1 napisał:Niby masz rację, ale dalej powtarzam to co napisałem powyżej. Aby wszcząć dochodzenie prokurator musi mieć "uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa". A co ma? Że w roku 2008 ktoś komuś gdzieś tam podobno wręczył łapówkę. Uzasadnienie Twoje: ludzie tak mówią :shock: .

Znasz akta sprawy? Skąd wiesz, że bazują tylko na "ktoś komuś gdzieś"?
co się tak przejmujesz? Jak jest niewinna/niewinny to nawet nie będzie wszczęcia śledztwa prezciwko komuś. Będzie umorzenie.

Fakty: nadal nei ma planu zagospodarowania dla terenu działek na Saskiej Kępie. W warszawie jest taka sytuacja, że w afere gruntową umoczonych jest bardzo wiele osob, również ze świecznika. Np sędzia Trybunału Konsytucyjnego ...
Są to ludzie wielcy i potężni i będą walczyć do końca bo mają do stracenia nie tylko nieuczciwie zdobyty majątek, ale swoje kariery, pozycje.
"Największym cyrkiem jest to, że osoba która nawet nie powąchała tej monety udziela się w tym temacie pouczają innych." (Tomi85).
Awatar użytkownika
platinum

Miejscowość: Planet Earth

Postprzez platinum » 10 Lut 2017 19:58

Grzesiu, obrońco ucisnionego sędziego-kleptomana. Podobno zatrzymano żone sędziego od pendrive'ów.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019397,title,Zona-sedziego-z-Wroclawia-takze-zatrzymana-ws-kradziezy,wid,18698880,wiadomosc.html

Ewa W. usłyszała zarzut kradzieży w dniu 4 lutego, drobnego sprzętu elektronicznego wartego ok. 1,7 tys. zł ze sklepu w Wałbrzychu

To na pewno spisek okropnego Ziobry! W III RP immunitet powinien obejmować współmałżonków sędziów :P.
"Największym cyrkiem jest to, że osoba która nawet nie powąchała tej monety udziela się w tym temacie pouczają innych." (Tomi85).
Awatar użytkownika
platinum

Postprzez Grzegorz_Wroclaw » 10 Lut 2017 20:02

Pokaz i.... bip (sorry, ale już nie da się inaczej) kiedy konkretnie go broniłem? A.., może chodzi Ci o to, że Ci wypomnialem i zwróciłem słuszną uwagę, że publiczne już go skazałeś? niestety nadal chyba mam rację. Faktycznie reforma szkół jest potrzebna... Załatwiłbyś mi długopisik taktyczny z MON 8)

PS. Jeszcze napisz coś "mądrego" o czyszczeniu złota w ngc - ten wątek jeszcze pusty :shock:
Grzegorz_Wroclaw

Miejscowość: Wrocław

Postprzez platinum » 10 Lut 2017 20:59

Grzegorz_Wroclaw napisał:Pokaz i.... bip (sorry, ale już nie da się inaczej) kiedy konkretnie go broniłem? A.., może chodzi Ci o to, że Ci wypomnialem i zwróciłem słuszną uwagę, że publiczne już go skazałeś?

Nie, to Ty pierwszym przywołałeś przypadek tego kleptomana. Już raz Ci to udowodniłem. Nie pamiętasz? Dieta rybna czyni cuda.
Awatar użytkownika
platinum

Postprzez Grzegorz_Wroclaw » 10 Lut 2017 21:11

I? pokaż gdzie go broniłem, tak jak napisałeś przed chwilą, na forum PRLowska propaganda nie przejdzie. Przywołałem w celu opisanym w drugim poście... złapałeś haczyk
Grzegorz_Wroclaw

Postprzez platinum » 10 Lut 2017 21:13

Grzegorz_Wroclaw napisał:I? pokaż gdzie go broniłem, tak jak napisałeś przed chwilą, na forum PRLowska propaganda nie przejdzie. Przywołałem w celu opisanym w drugim poście... złapałeś haczyk

I Ci odpisałem w poscie 3, że łykasz propagande, i bronisz delikwenta, twierdząc , że złodziej jest złodziejem dopiero gdy sąd go skaże. Wyjasniłem Ci dlaczego. I w związku z tmy postem nadal nei odpoweidziałeś, czy Hitler był zbrodniarzem czy też nie ...
Awatar użytkownika
platinum

Postprzez Grzegorz_Wroclaw » 10 Lut 2017 21:28

Nie wiem :roll:

Ale myślę, że jak temat Cie interesuje, to nic nie stoi na przeszkodzie poczytać, zapewne nie jedną pracę dyplomową/doktorską na ten temat napisano. Poszukaj, poczytaj i pewnie poznasz różne punkty widzenia w zależności od punktu rozpatrywania problemu. Wbrew pozorom odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka oczywista jak Tobie się wydaje. I nie tylko na to, a niestety bardzo często Ci się wydaje, że tak jest... Rozpatrujesz wiele spraw wyłącznie z Twojego punktu widzenia, a są też inne.
Grzegorz_Wroclaw

Postprzez grzes-w-wa » 10 Lut 2017 21:44

O wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy też można wątek założyć i sporo napisać.
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Miejscowość: warszawa

Postprzez meszuzel » 11 Lut 2017 13:16

grzes-w-wa napisał:O wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy też można wątek założyć i sporo napisać.

Nie widzę problemu. Polityki mam już dość. Telewizji nie oglądam a na forum wszystkie informacje na bieżąco :lol: :lol:
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez grzes-w-wa » 11 Lut 2017 14:47

meszuzel napisał:
grzes-w-wa napisał:O wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy też można wątek założyć i sporo napisać.

Nie widzę problemu.:lol: :lol:

To dopiero byłby dym.
Polska to większości kraj katolików, a o chrześcijaństwie wiedzą tyle, co im ksiądz kitu nawciska.
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Postprzez platinum » 14 Lut 2017 12:53

Kolejny przedstawiciel nadzwyczajnej kasty ludzi:

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/pomorze-zachodnie/sedzia-zlodziej-ze-szczecina-pawel-m-ukradl-ze-sklepu-wkretarki/767k9hj
Znany sędzia ze Szczecina ukradł element wkrętarki

Co prawda zauważony, ale zdaniem niektóych niewinny bo nie można go zatrzymać na gorącym uczynku, bo chroni go immunitet sędziowski :>.
Ta kleptomania to jakaś zaraźliwa choroba w wymiarze "sprawiedliwości" :P.
Awatar użytkownika
platinum

Postprzez Grzegorz_Wroclaw » 14 Lut 2017 12:59

platinum napisał:Ta kleptomania to jakaś zaraźliwa choroba w wymiarze "sprawiedliwości" :P.

całkiem tak jak pedofilia gdzieś indziej 8)
Grzegorz_Wroclaw

Postprzez platinum » 14 Lut 2017 13:48

argument z gatunku "a u Was to Murzynów biją"?
Awatar użytkownika
platinum

Postprzez Grzegorz_Wroclaw » 14 Lut 2017 13:53

Taki sam jak wyciąganie pojedynczych przypadków z atakowanego środowiska, no i typowy dla obecnej władzy to oni (czytaj poprzednia władza :lol: ) :twisted:
Grzegorz_Wroclaw

Postprzez platinum » 28 Cze 2017 10:39

Gdzie jest swetru nadal zamknięte, na Mateuszka szkoda otwierać nowego wątku, więc tutaj:

http://wroclaw.onet.pl/zarzuty-dla-b-lidera-kod-mateusza-k-i-b-skarbnika-kod-piotra-c/66n37mh
Lewe faktury itp - czy Mateusz pójdzie do paki?
Awatar użytkownika
platinum

Postprzez grzes-w-wa » 28 Cze 2017 19:59

Prominenci KODu mają takie same łapczywe charaktery jak POpaprańcy.
Tylko do siebie.
--------------
Powinno się wsadzić jednego dla przykładu.
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Postprzez julk1 » 28 Cze 2017 22:58

A co odpowiedziała na konferencji prasowej premier na pytanie Gazety Bankowej, że PiS przed wyborami obiecywał walkę z nepotyzmem, a tymczasem utworzył tysiące nowych miejsc pracy dla członków PiS, ich krewnych i członków rodzin? Wymieniono też z 10 konkretnych nazwisk z bliskiego otoczenia pani premier...
Awatar użytkownika
julk1

Postprzez meszuzel » 29 Cze 2017 09:02

grzes-w-wa napisał:Powinno się wsadzić jednego dla przykładu.

Ale dlaczego jednego? Każdego kto winny, wtedy przyniesie to skutek. A jak wsadzisz jednego na stu to i tak opłaci się ryzykować, bo prawdopodobieństwo wpadki niewielkie.
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez grzes-w-wa » 29 Cze 2017 10:48

meszuzel napisał:
grzes-w-wa napisał:Powinno się wsadzić jednego dla przykładu.

Ale dlaczego jednego? Każdego kto winny, wtedy przyniesie to skutek. A jak wsadzisz jednego na stu to i tak opłaci się ryzykować, bo prawdopodobieństwo wpadki niewielkie.

Nie chciałem wywoływać burzy w szklance wody, wiec napisałem bardzo skromnie.
Masz rację...Wszystkich do pieca. :wink:
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości