Nadzwyczajna kasta ludzi - i służbowe karty płatnicze

Dyskusje o wszystkim - nie tylko o numizmatyce.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Re: Nadzwyczajna kasta ludzi - i służbowe karty płatnicze

Postprzez platinum » 17 Sty 2019 00:01

Ciąg dalszy zapomnianego serialu komediowego pt Nadzwyczajna Kasta Ludzi

https://wawalove.wp.pl/jan-spiewak-przegral-proces-z-corka-b-ministra-sprawiedliwosci-koncze-z-polityka-6339129240668289a
Gdyby ktoś niewiedział: Jan Śpiewak to młody zapaleniec, który walczył z warsazwskimi patologiami, m.in. z lewymi reprywatyzacjami, m.in. wyciągał przypadki ustanawiania pełnomocnictwa dla osób, które od dawna nie żyły, które miałby przeszlo sto lat, a które to pełnomocnictwa nie budziły żadnych wątpliwości sądów i na podstawie których sądy reprywatyzowały miejskie nieruchomości.

W środę zapadł nieprawomocny wyrok, w którym Śpiewak został uznany winnym zniesławienia Bogumiły Górnikowskiej-Ćwiąkalskiej
Wyrok jest pokłosiem ujawnionej przez Śpiewaka roli powódki w reprywatyzacji kamienicy przy ul. Joteyki 13. Według działacza pani mecenas była w tamtym okresie kuratorem 118-latka.

I perełka:
Uzasadnienie zostało utajnione, to skandaliczne. Nie mogę więc nawet się nim podzielić - wyjaśnia

Uzasadnienie sądu, w sprawie innej niż bezpieczeństwo państwa, szpiegostwo itp jest TAJNE.
A gdzie są obrońcy wolności słowa, towarzysz Bodnar - rzecznik praw obywatelskich, Amnesty International i Helsińska Fundacja Praw Człowieka? Oczywiscie milczą, bo to wróg polityczny.
"Największym cyrkiem jest to, że osoba która nawet nie powąchała tej monety udziela się w tym temacie pouczają innych." (Tomi85).
Awatar użytkownika
platinum

Miejscowość: Planet Earth

Postprzez medyk1 » 17 Sty 2019 10:02

A gdzie są obrońcy wolności słowa, towarzysz Bodnar - rzecznik praw obywatelskich, Amnesty International i Helsińska Fundacja Praw Człowieka?

oni teraz walczą o niewinnego Rafałka Gaweła z Ośrodka monitorowania głupoty :lol: przecież jest im bardziej potrzebny jako cenzor pejsbuka :lol:
kłamać zdarza się rządom, bankierom, a czasem nawet audytorom. Tylko złoto mówi prawdę - Rees Mogg
Awatar użytkownika
medyk1

Miejscowość: PYRLANDIA

Postprzez gt64 » 17 Sty 2019 10:38

Fajnie się czyta takie informacje,szczególnie jak ktoś je słyszy po raz pierwszy,ale żeby one były wiarygodne dobrze by było wyszukiwać podobne od konkurencji,nieprawdaż? ale nie , przecież nie ma takich, a jeszcze przez Wasze usteczka by to nie przeszło, tyle warta Wasza bablanina,pierdoły z pierdołami a pomiędzy nimi inne pierdoły, robicie dokładnie to o co chodzi tym na górze, nie ważne czy rzadzcy czy opozycja,jednym mózgi piorą innym wyprali, myślę że Wam również wyprali,a kto sami sobie odpowiedzcie, pozdrawiam Grzegorz
gt64

Miejscowość: Radlin

Postprzez grzes-w-wa » 17 Sty 2019 12:24

gt64 napisał:Fajnie się czyta takie informacje,szczególnie jak ktoś je słyszy po raz pierwszy,ale żeby one były wiarygodne dobrze by było wyszukiwać podobne od konkurencji,nieprawdaż? ale nie , przecież nie ma takich, a jeszcze przez Wasze usteczka by to nie przeszło, tyle warta Wasza bablanina,pierdoły z pierdołami a pomiędzy nimi inne pierdoły, robicie dokładnie to o co chodzi tym na górze, nie ważne czy rzadzcy czy opozycja,jednym mózgi piorą innym wyprali, myślę że Wam również wyprali,a kto sami sobie odpowiedzcie, pozdrawiam Grzegorz

Co by się stalo jak byś sam sprawdził czy informacje nabyte w czasach edukacji są prawdziwe?
Czy to fakty, czy pranie mózgu?
Śmiem twierdzić że to ty masz wyprany mózg.
Nowych faktów, tych prawdziwych przyswoić nie mozesz ?
Tak to jest jak na potylicy brakuje fald.
-------------------
Nie jest to złośliwie skierowane do twojej osoby, raczej mi cię żal.
Jak byś chcial skonfrotować swoją więdzę w tematach które cię tu rażą to jestem do dyspozycji.
Może się uda cię uratować.
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Miejscowość: warszawa

Postprzez gt64 » 17 Sty 2019 12:40

To co robisz to HEJT, to wszystko co chcesz mi przekazać ja mam uznać za jedyną prawdę, normalnie omnibus jesteś,jeśli tylko nie zgadzam się z Twoimi przekonaniami to wg Ciebie mam wyprany mózg, nie ucz mnie co jest prawdą co mitem, a co jest jedyną prawdą , nie dziwi Cię że Ty nie dopuszczasz innych informacji ,opinii , to co zarzucasz innym również i mnie ja oraz inni zarzucają Tobie, cóż ja wiem że ktoś może mieć inne zdanie ode mnie,ok , Ty nie dopuszczasz takiej możliwości,jak to inne zdanie , wg mnie zachowujesz się jak byś był naprawdę w jakiejś sekcie,
gt64

Postprzez grzes-w-wa » 17 Sty 2019 12:49

Widzisz przyjacielu różnica polega na tym, że to co piszę to udowodnione fakty.
Mozesz ostatecznie nazwać to teoriami spiskowymi i dyskutować przedstawiając swoje argumenty.
---------------------------
To co ty robisz to hejt.
Coś w stylu: nie bo nie. :shock:
Zero faktów, zero dyskusji.
Nie bo nie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Postprzez gt64 » 17 Sty 2019 13:00

Mowa jest srebrem a milczenie jest złotem, pozdrawiam
gt64

Postprzez grzes-w-wa » 17 Sty 2019 13:04

gt64 napisał:Mowa jest srebrem a milczenie jest złotem, pozdrawiam

Gratuluje złotej mysli. Również najlepszego.
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Postprzez platinum » 17 Sty 2019 22:06

grzes-w-wa to nie do Ciebie:
"uwielbiam" pacjentów, którzy nie mają nic do powiedzenia sensownego, ale dla zasady musza się przy...
antysemityzm wrodzony?
"Największym cyrkiem jest to, że osoba która nawet nie powąchała tej monety udziela się w tym temacie pouczają innych." (Tomi85).
Awatar użytkownika
platinum

Miejscowość: Planet Earth

Postprzez julk1 » 17 Sty 2019 23:41

platinum napisał:grzes-w-wa to nie do Ciebie

:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
julk1

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum