Postanowienia Noworoczne

Dyskusje o wszystkim - nie tylko o numizmatyce.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Re: Postanowienia Noworoczne

Postprzez el-dziubek » 08 Sie 2018 10:00

Pełny maraton mówisz? To mi wjechałeś na ambicję :P Miało być we wrześniu 2020, ale skoro rzucasz wyzwanie, to trzeba się na wrzesień 2019 szykować. Jako, że jestem lokalnym patriota, nie wypada zacząć od innego niż wrocławskiego :P
el-dziubek

Miejscowość: Wrocław

Postprzez meszuzel » 09 Sie 2018 09:09

To się nie spiesz, to i jak będę miał więcej czasu :P
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez DagonX » 22 Paź 2018 09:27

meszuzel napisał:Ale jak DagonX zdobędzie Weterana, a el-dziubek pełny maraton to nie będzie wyjścia, trzeba ruszyć 4 literki :)

To możesz powoli zacząć się szykować do ruszenia 4 liter :P Melduję, że wczoraj w deszczu, wietrze, przy temperaturze sięgającej 0 st. C i w masakrycznie ciężkich warunkach terenowych pokonałem w 5h 28min dystans 22,5 km i 70 przeszkód. Zdobyłem medal Hardcore'a, a tym samym stałem się też Weteranem RMG ;)

20181022_091820.jpg

DagonX 8)
Awatar użytkownika
DagonX
Expert

Miejscowość: z jedynego miasta w Polsce

Postprzez meszuzel » 22 Paź 2018 09:52

Kurka wodna, nie sądziłem, że będę miał tak mało czasu :P

Gratuluję i podziwiam osoby, z takim samozaparciem, żeby przebiec taki dystans a do tego jeszcze w warunkach o jakich wspominasz. SZACUN
Zacznę od małych kroczków i będę robił spacery z psem dwa razy dłuższe :)

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Postprzez DagonX » 22 Paź 2018 10:07

Dzięki, nie było lekko ;) ale i tak generalnie polecam, wprawdzie wczoraj na ostatnim kilometrze i po mecie tak mną telepało, że ledwo rzeczy odebrałem, a dzisiaj nie mogę prawie chodzić, ale było mega :D

No lepsze takie małe kroczki niż wygodniejsze umoszczenie się w kanapie przed TV ;)

DagonX 8)
Awatar użytkownika
DagonX
Expert

Postprzez el-dziubek » 22 Paź 2018 10:20

Gratulacje. :)
Ja na przyszły rok mam takie ciche marzenie, żeby koronę półmaratonów przytulić, Wrocław, Gniezno, Poznań, a reszty jeszcze nie wybrałem. Będzie okazja żeby przy okazji żonę i syna na weekend gdzieś zabrać :)
el-dziubek

Postprzez DagonX » 22 Paź 2018 10:43

el-dziubek napisał:Gratulacje. :)
Ja na przyszły rok mam takie ciche marzenie, żeby koronę półmaratonów przytulić, Wrocław, Gniezno, Poznań, a reszty jeszcze nie wybrałem. Będzie okazja żeby przy okazji żonę i syna na weekend gdzieś zabrać :)

Dzięki ;)

Jak w tym roku w kwietniu biegłem swój pierwszy uliczny półmaraton (a drugi w ogóle), to też nad tym rozmyślałem, ale jednak takie biegi to nie dla mnie :) 10 km po mieście to maks co mogę przeżyć i nie umrzeć z nudów :P Ale trzymam kciuki żeby Tobie się udało ;)

DagonX 8)
Awatar użytkownika
DagonX
Expert

Postprzez el-dziubek » 22 Paź 2018 18:00

Ja biegłem we Wrocławiu w nocnym, wiec klimat był :)
el-dziubek

Postprzez julk1 » 22 Paź 2018 20:28

A kto z kolegów biegnie w Biegu Niepodległości 11.11.br.?
Brałem udział w Biegu 3 Maja i Biegu Powstania Warszawskiego. A teraz do tzw. triady biegowej brakuje mi tylko udziału w Biegu Niepodległości. Zachęcam do wzięcia udziału w tym biegu. I nie chodzi o wynik, ale o samo uczestnictwo. Limit na 10 km wynosi 2 godziny, wiec Mariusz możesz nawet z psem przejść ten dystans :P
Dziś przebiegłem sobie 5 km w krótkich spodenkach i koszulce i dzięki endorfinom czuje się super.
Awatar użytkownika
julk1

Postprzez mk123 » 22 Paź 2018 21:21

Jak będziecie w Poznaniu biegać to dajcie znać wcześniej. Naszykuje opon do palenia skoro tak lubicie smog w płucach :lol:
Awatar użytkownika
mk123

Postprzez el-dziubek » 22 Paź 2018 21:22

Na Was w Wielkopolsce zawsze można liczyć :mrgreen:
el-dziubek

Postprzez julk1 » 22 Paź 2018 21:50

mk123 napisał:Jak będziecie w Poznaniu biegać to dajcie znać wcześniej. Naszykuje opon do palenia skoro tak lubicie smog w płucach :lol:

Rozumiem, że cały czas chodzisz w masce przeciwgazowej :shock: :mrgreen:
Awatar użytkownika
julk1

Postprzez emsi » 22 Paź 2018 21:59

A ja zrobiłem sobie ostatnio taki challenge żeby nie pić w ogóle alkoholu przez miesiąc.
Po tym miesiącu czuję się tak rewelacyjnie, że teraz moim postanowieniem noworocznym jest wytrwać do końca roku :)
Do tego zacząłem biegać, w sobotę mój pierwszy bieg z cyklu CITY TRAIL.
emsi

Miejscowość: WLKP

Postprzez mk123 » 22 Paź 2018 23:20

julk1 napisał:
mk123 napisał:Jak będziecie w Poznaniu biegać to dajcie znać wcześniej. Naszykuje opon do palenia skoro tak lubicie smog w płucach :lol:

Rozumiem, że cały czas chodzisz w masce przeciwgazowej :shock: :mrgreen:

Nie, ale taką grafikę stworzyłem
Image
Awatar użytkownika
mk123

Postprzez el-dziubek » 23 Paź 2018 05:47

emsi napisał:A ja zrobiłem sobie ostatnio taki challenge żeby nie pić w ogóle alkoholu przez miesiąc.
Po tym miesiącu czuję się tak rewelacyjnie, że teraz moim postanowieniem noworocznym jest wytrwać do końca roku :)
Do tego zacząłem biegać, w sobotę mój pierwszy bieg z cyklu CITY TRAIL.

Tez zaczynałem od tej imprezy :) Teraz już trzeci sezon ;)
el-dziubek

Postprzez meszuzel » 23 Paź 2018 09:04

Ja rozumiem sport, ale rezygnacja z piwka lub łiskacza :P toć to nie po naszemu. A spacery z psem już robię dłuższe, pies zachwycony a i mnie się podoba, ale biegł to raczej nie będę ... w tym roku :)

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Postprzez DagonX » 23 Paź 2018 12:45

Ja biegnę w Poznaniu, zresztą trzeci rok z rzędu :) Super miasto, rewelacyjna atmosfera, fajne medale oraz rogale świętomarcińskie to doskonała motywacja :D I tym paleniem opon i smogiem mnie nie powstrzymasz i nie zniechęcisz! :P

emsi napisał:Do tego zacząłem biegać, w sobotę mój pierwszy bieg z cyklu CITY TRAIL.

Takie cykle biegowe mają ten plus, że jak już się człowiek zapisze na cały cykl to potem żal mu nie pójść raz w miesiącu i nie przebiec :) Ja w dwóch poprzednich edycjach CT śmigałem, ale w tym roku zrezygnowałem (trochę mi się znudziło biegać znowu po tym samym parku i trasie) i wybrałem sobie coś innego :)

DagonX 8)
Awatar użytkownika
DagonX
Expert

Postprzez repek20 » 25 Paź 2018 18:29

julk1 napisał:A kto z kolegów biegnie w Biegu Niepodległości 11.11.br.?
Brałem udział w Biegu 3 Maja i Biegu Powstania Warszawskiego. A teraz do tzw. triady biegowej brakuje mi tylko udziału w Biegu Niepodległości. Zachęcam do wzięcia udziału w tym biegu. I nie chodzi o wynik, ale o samo uczestnictwo. Limit na 10 km wynosi 2 godziny, wiec Mariusz możesz nawet z psem przejść ten dystans :P
Dziś przebiegłem sobie 5 km w krótkich spodenkach i koszulce i dzięki endorfinom czuje się super.

chyba miało być 1 godzina...nie da się biec w tempie 12 minut/na kilometr... chodzi się średnio w tempie jakieś 6-9 minut/km...
Awatar użytkownika
repek20

Postprzez mk123 » 25 Paź 2018 19:40

Chyba takiego maratonu nie widziałeś. Tam nawet niepełnosprawni biorą udział. Wpakowałem się kiedyś w korek podczas takiego to zobaczyłem cały przekrój "zawodników"
Awatar użytkownika
mk123

Postprzez el-dziubek » 25 Paź 2018 19:47

repek20 napisał:
julk1 napisał:A kto z kolegów biegnie w Biegu Niepodległości 11.11.br.?

chyba miało być 1 godzina...nie da się biec w tempie 12 minut/na kilometr... chodzi się średnio w tempie jakieś 6-9 minut/km...

W takich imprezach po to są tak długie imprezy, żeby nawet spacerkiem można było go ukończyć. Nie o wynik turaj chodzi, chociaż ludzie z czoła z pewnością wyniki konkretne będą mieć :)
el-dziubek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości