Komuna wiecznie żywa...

Dyskusje o wszystkim - nie tylko o numizmatyce.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Re: Komuna wiecznie żywa...

Postprzez repek20 » 23 Wrz 2018 12:22

Ten dalej swoje, a na pytanie w jaki sposób żyję na koszt społeczeństwa odpowiedzi nie dostałem...choć pytałem na pw ze 3 razy to za każdym razem jakieś wypociny historyczne nie na temat....wręcz jest odwrotnie to ty żyjesz na mój koszt, bo ja za wszystko płacę, a ze świadczeń żadnych nie korzystam...podatki płacimy wszyscy choćby w vacie na większość produktów...podatek dochodowy płaci się tam , gdzie się zarabia z reguły- jak pis wprowadzi podwójne opodatkowanie dla Polonii to będę płacił też w Polsce- mam nadzieję, że wystarczy na leki dla ciebie...moje życie na koszt społeczeństwa zdaniem tego pana to zarabianie za granicą-płacenie podatków za granicą i wydawanie zarobków w Polsce :shock: ...jesteś nawiedzony i boli cię bo wiesz, że to prawda...ja więcej odpowiadać nie będę- bo nie chcę przyczyniać się do rozwoju twojej choroby...
Awatar użytkownika
repek20

Postprzez meszuzel » 23 Wrz 2018 12:30

Panowie to jest HP, ale odpuście sobie. Dogadajcie się na PW.
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez repek20 » 23 Wrz 2018 12:41

zaprzestałem pisania nie na temat w innym wątku i podjąłem dyskusję na pw, ale ten pan pomawia mnie na forum, a na pw nie odpowiada w jaki sposób żyję na koszt społeczeństwa, tylko daje mi lekcje historii. to są bzdury co on wypisuje- kilka tygodni temu złamałem palec i poszedłem do szpitala , żeby mi go przeswietlili, nastawili i usztywnili musialem dac numer angielskiego ubezpieczenia, place za abonament radiowo telewizyjny za caly rok, chociaz przez srednio 8 miesiecy /rocznie nie ma mnie w Polsce, vat we wszystkim praktycznie co kupuje, nawet jak chce postawic zakłąd to płacę 12%podatek, a koles mi pisze ze zyje na jego koszt. rece opadaja...
Awatar użytkownika
repek20

Postprzez grzes-w-wa » 23 Wrz 2018 12:54

Napisałem ci abyś się nie wypowiadał w głupi sposób bo się sam kompromitujesz.
Nie żyjesz na mój koszt tylko społeczeństwa polskiego.
Wat płaci każdy przy zakupie towarów.
Za szpital zapłacił twój ubezpieczyciel a nie ty.
Jak nie zapłaci to masz to za free znów na koszt polskiego podatnika.
Płacisz abonament RTV?
Brawo, faktycznie na moje leki starczy. :lol: :lol: :lol:
Tak się składa że korzystam z prywatnej opieki medycznej i leki ma płatne 100%

Jeszcze jakieś ciekawe farmazony nam napiszesz, patrioto. :shock:
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Miejscowość: warszawa

Postprzez onager1 » 30 Wrz 2018 09:56

Niestety. Oszołomy nawet siatkówkę obrzydzą. https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/7 ... caly-swiat

Szkoda, że tak późno ochrona zareagowała
onager1

Miejscowość: jelenia góra / katowice

Postprzez repek20 » 30 Wrz 2018 11:56

cały mecz oglądałem i nie widziałem tego :) w każdym razie świetnie nasi grali z serbią cały mecz i z włochami 1 set (pierwszy skład) i z usa przez większość meczu- jak się uda tak zagrać dzisiaj to jest spora szansa na złoto.
Awatar użytkownika
repek20

Postprzez meszuzel » 30 Wrz 2018 11:59

Też to widziałem, w trzecim secie to chyba było.
Nie wiem czy to działania ochrony czy bardziej realizatora, aby nie pokazywać tego.
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez julk1 » 30 Wrz 2018 13:51

A teraz malutkie OT
Wpisujcie się Ci, którzy nie będą dziś oglądać walki Polaków o złoto... :wink:
Awatar użytkownika
julk1

Postprzez grzes-w-wa » 30 Wrz 2018 13:58

julk1 napisał:A teraz malutkie OT
Wpisujcie się Ci, którzy nie będą dziś oglądać walki Polaków o złoto... :wink:

Co to ma wspólnego z tematem wątku? :shock:
------------------------------------------
MS2018.jpg
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Postprzez mk123 » 30 Wrz 2018 14:02

Ja nie bede. Jak ogladam to przegrywaja
Awatar użytkownika
mk123

Postprzez repek20 » 30 Wrz 2018 22:27

mk123 napisał:Ja nie bede. Jak ogladam to przegrywaja

nie włączaj jeszcze :D rozwalamy brazylie :D
Awatar użytkownika
repek20

Postprzez mk123 » 30 Wrz 2018 23:36

nie oglądałem, powinni mnie wziąć do drużyny i płacić żebym nie oglądał.
Awatar użytkownika
mk123

Postprzez grzes-w-wa » 21 Paź 2018 16:53

Timermans odkrył unijne karty.

Pojadę do Moskwy by rozmawiać z polskim rządem o praworządności w Polsce. To co jedni nazywają przejęzyczeniem ja uważam za totalny skandal. Proszę zwrócić uwagę, że na temat praworządności w Polsce najwięcej do powiedzenia mają ludzie z krajów które w przeszłości współpracowały z III Rzeszą. Włosi, Holendrzy, Francuzi. O Niemcach nie wspomnę albowiem to w prostej lini potomkowie tamtego zbrodniczego systemu. Tu nie chodzi o żadną praworządność tu chodzi o utrzymanie narracji okrągłostołowej, która zapewniła nietykalność polityczną i karną ludziom związanym z systemem sprzed 1989 roku. Pokłosiem ustaleń okrągłego stołu stała się III RP bazująca na okradaniu Polski z majątku na który pracował cały naród. Część obecnej władzy sądowniczej wprost wywodzi się z systemu PRL ( przecież to za PRL-u zdobywali swoje sędziowskie szlify ) To właśnie w obronie tej kasty występują obecjie - totalna opozycja, fundacje zasilane funduszami z zachodu oraz co poniektórzy członkowie sędziowskiej kasty. Ta kasta z kolei ma za zadanie dbać o interesy współczesnych aferzystów których większość wywodzi się spośród bliższych lub dalszych krewnych, kolesi z post komuny oraz republiki III RP. Nie oszukujmy się. Ktoś traci miliardy, które uciekały do tej pory z systemu podatkowego. Nie byłem to ja ani miliony zwykłych Polaków.

Cały ten bezpardonowy atak na obecnie rządzących ma Polaków przekonać do tego, ze lepiej przymykać oczy na dziejące się wokół nas nieprawości w imię rzekomej europejskości. Polacy na to nie pójdą. Polacy doskonale wiedzą czym jest prawdziwa wolność i wolności narzuconej przez kraje współpracujące w przeszłości z zbrodniczym systemem III Rzeszy narzucić sobie nie dadzą.

https://www.salon24.pl/u/wprost/873648, ... ijne-karty
Awatar użytkownika
grzes-w-wa

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości