c.d. rozmowy

Tu można opisywać problemy i zgłaszać postulaty dotyczące funkcjonowania portalu numizmatycznego emonety.pl. Tu można podyskutować z administratorami.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Re: Ciekawostki o srebrnych monetach III RP po denominacji

Postprzez Numidia » 11 Cze 2013 01:45

wordlord napisał:Numidia, tonej tematem rozmowy nie jest ośmiesz swego rozmówcę, więc weźcie na wstrzymanie lub załatwcie to na pw.

Pewnie, że nie jest. Od początku nie starałem się ośmieszyć, tylko dowiedzieć jakie przesłanki doprowadziły do stwierdzenia, że ta moneta nie jest zwykłym dziewięciokątem foremnym, lecz wpisanym w okrąg.

Ale skoro nie można pisać nawet o kształcie monety, to o czym można na tym forum w ogóle pisać nie zaglądając do działu inwestycyjnego? :roll:
Numidia

Postprzez wordlord » 11 Cze 2013 22:02

Pisać można o wszystkim jednak liczy się miejsce, a przede wszystkim forma w jakiej to robimy. Dobrze wiesz, że to nie była zwykła, kurtuazyjna wymiana poglądów, więc nie udawaj teraz zdziwionego.
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Postprzez Numidia » 11 Cze 2013 22:23

wordlord napisał:Dobrze wiesz, że to nie była zwykła, kurtuazyjna wymiana poglądów, więc nie udawaj teraz zdziwionego.

W pierwszym moim poście jak najbardziej tak rozpocząłem. Ale widać uprzedzenia biorą górę. Zresztą płakać z tego powodu nie będę. Proszę tylko nie wciskać co wiem, a czego nie wiem.
Numidia

Postprzez wordlord » 11 Cze 2013 22:38

Czy ja powiedziałem, że to Ty zacząłeś, nie nigdzie tak nie napisałem. Wciskać Ci też nic nie zamierzam dlatego precyzuje:
Moim zdaniem powinieneś wiedzieć, że to nie wyglądało jak zwykła, kurtuazyjna wymiana poglądów, więc nie udawaj teraz zdziwionego.

Temat wydzieliłem, bo szkoda zaśmiecać tamten wątek.
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Wróć do Forum techniczne - sugestie i błędy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość