Coś z serwerem?

Tu można opisywać problemy i zgłaszać postulaty dotyczące funkcjonowania portalu numizmatycznego emonety.pl. Tu można podyskutować z administratorami.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Postprzez meszuzel » 27 Wrz 2013 14:54

Smaruj na ten sklep@emonety.pl
A jak Marcin poda bezpośredni do informatyków to będziemy pisac do nich. :)
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez DeeaM » 27 Wrz 2013 18:00

Niech ktoś zrobi im DDoSa na stronę główną emonet to informatycy wezmą się do roboty, bądź informatyk, bo podejrzewam, że jedna osoba za to odpowiada, albo co gorsza: raz skonfigurował stronę na zlecenie i teraz jest samopas.
Tak to wygląda właśnie. Przeniesienie strony z przestarzałego phpbb by przemo na phpbb3 też by się przydało, nowa skórka - dużo jest do zrobienia, ale trzeba chcieć.
Awatar użytkownika
DeeaM

Miejscowość: Łódź/Cz-wa

Postprzez pkas » 28 Wrz 2013 10:19

Wygląda na to, że poprawili... Ciekawe ile tych maili wczoraj wysłaliście, bo reakcja ekspresowa :)
Image
Awatar użytkownika
pkas

Miejscowość: Warszawa

Postprzez wordlord » 29 Wrz 2013 20:55

Miło widzieć, że można na was liczyć :) Najgorsze w tym wszystkim było to, że cały czas prowadziłem wymianę mail, ale wyglądała ona na zasadzie:
-Forum dalej nie działa (i tu prawdopodobny powód spowolnienia forum i metoda zaradcza)
- a teraz forum działa? (i żadna z moich próśb niezrealizowana)
W czwartek wieczorem nie wytrzymałem i napisałem bardzo wylewnego mail'a tym razem nie do informatyków tylko do prezesa emonet. Tylko teraz się nie dowiem co przyniosło większy skutek, wasza akcja czy mój mail.
W każdym razie dzięki, mam nadzieje,że teraz już wszystko będzie działać jak należy.
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Postprzez meszuzel » 30 Wrz 2013 09:33

Ważny jest wynik jaki uzyskaliśmy.
Każdy kto wysłał maila do emonety może sie poklepać po plecach i powiedzieć, wykonałem kawał dobrej roboty :)
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Poprzednia

Wróć do Forum techniczne - sugestie i błędy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości