50 Dollars 1979 Maple Leaf Au999

Tu można opisywać problemy i zgłaszać postulaty dotyczące funkcjonowania portalu numizmatycznego emonety.pl. Tu można podyskutować z administratorami.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Chciałby ktoś korzystać z forum.bankmonet.pl ?

tak
2
25%
nie
6
75%

Razem głosów : 8

50 Dollars 1979 Maple Leaf Au999

Postprzez numizm@tyk » 23 Sty 2014 03:13

Pytanie w sumie do administratorów. Wrzucam link do dobrej monety.

Sprzedam 50 Dollars 1979 - Maple Leaf
link usunięty. Nie wstawiamy odnośników do podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną w stosunku do emonet. wordlord

Wy, a w zasadzie dla mnie konkurencyjna firma emonety.pl która może jako jedna z pierwszych weszłaby we współpracę z firmą bankmonet.pl której jestem właścicielem. Podchodzę do tego też hobbystycznie.

Też tworzę forum, sporo wejść, jednakże zero ruchu wątkowego. Ja chce stworzyć forum hobbystów i zawodowców, którzy chcą powiększać kolekcję, w szczególności "elity" firm, osób fizycznych, pasjonatów itp.

Na moim forum chciałbym stworzyć swego rodzaju wojnę ofert dobrych, pięknych monet przez takich ludzi, którzy prowadząc działalność, czy też nie, mogły inwestować w najlepszą dla nich opcję. Jak ja, czy Wy. Każdy by coś znalazł, ja rozglądam się za sztandarem. Jak mam zwiedzać 25-pierwszych stron w google "sprzedam sztandar" i co 5 dopiero coś ciekawego, to strata czasu.

Jeśli Wy chcecie dalej tworzyć Wasze forum, na którym jestem gościem, na swój sposób, w celach zarobkowych - wychwytywanie ofert, może byście się przyłączyli lub wsparli patronatem?

Moje pytanie jest wystawione tutaj, ponieważ tutaj najwięcej ludzi wchodzi, jak również sporo ludzi mogłoby się wypowiedzieć na ten temat przy okazji wejscia na moje ogłoszenie.
BANK MONET
INWESTYCJE PRZYSZŁOŚCI
numizm@tyk

Miejscowość: Kudowa Zdrój

Postprzez wordlord » 23 Sty 2014 09:17

Rozumiem, że ankieta po to by swoją opinię wyrazili użytkownicy?
jeśli chodzi o współprace napisz mi proszę na pw na czym dokładniej miałby polegać nasz udział, przekaże sprawę emoentom i jeśli propozycja będzie sensowna służę swoim wsparciem w kontaktach.
Temat mimo wszytko przenoszę do forum technicznego, bo tam lepiej pasuje.
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Postprzez Numidia » 24 Sty 2014 21:29

Nie dziwię się że nikt tam nie wchodzi :wink:

"Nie istnieją żadne działy lub nie masz uprawnień do ich zobaczenia."
Numidia

Wróć do Forum techniczne - sugestie i błędy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość