Usuwanie konta z forum

Tu można opisywać problemy i zgłaszać postulaty dotyczące funkcjonowania portalu numizmatycznego emonety.pl. Tu można podyskutować z administratorami.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Postprzez Numidia » 25 Sty 2014 20:42

torontokuba napisał:Obowiązku administracja tu wcale nie ponosi, dzięki temu że mają punkt nr. 5.

Trzy razy chyba pisałem że ten punkt jest totalnie bzdurny i nieaktualny. Z tego co pamiętam to punkt ten zapisał Ziemniok jak miał spinki z romkiem usuwającym swoje posty.

Monikata, nie przechowują tych danych. Twoje posty będą wtedy podpisane jako "gość".
Numidia

Postprzez Monikata » 25 Sty 2014 20:58

Uwaga tekst niebezpieczny, :D nie atakuje w nim nikogo, ale nie radzę czytać, chyba że ktoś chce na własną odpowiedzialność, ale wtedy nie odpowiadam za zdrowie tegoż człowieka

Panie WTK nie pozwala mi Pan spokojnie nacieszyć się logowaniem na forum i zostawieniem spuścizny (nie wiadomo jakiej), chociaż na tym forum, a ponieważ ta spuścizna może być jeszcze większa (i pisana z coraz większymi głupotami :D), to może wznieść się na wyżyny wszelkich spuścizn (to brzmi jak Julian z Madagaskaru :D) i zostawić po sobie ślad, który nie wypali żaden ogień, ani C4 a nawet dynamit temu nie pomoże (to Julianem nie jest). Czy Pan chce aby tak wielka spuścizna przepadła, (a kto by nie chciał :?:) a wiele pokoleń (ciekawe których :?:), uwrażliwionych sentymentalnie pokutowało z braku owej wielkiej spuścizny? :D Co więcej Pan ograniczając mi pozostawienie owej wielkiej spuścizny, :D ogranicza mi wolność słowa :D (nadal Julian) i kontakty międzyludzkie (ciekawe jakie :?:) już nawiązane z ludźmi na tym forum (czyli raczej żadne).

Reasumując, jeszcze nie wiem, czy chciałabym, nie zostawiając po sobie żadnej spuścizny - oprócz tego głupiego tekstu - odejść z tego forum.
Ale mam nadzieję, że tym tekstem rozluźnię nico atmosferę w tym temacie...
Monikata

Postprzez wtk » 25 Sty 2014 21:11

Jeśli już mowa o Julianie... Że tak zacytuję! ;)

I właśnie wtedy zrozumiałem, że muszę się skupić na tym, co w anegdocie zwanej życiem jest najważniejsze – na sobie.

:mrgreen:
Monety to hobby, pasja a nie inwestycja!!!

http://pl.ucoin.net/ ---> wtk
Awatar użytkownika
wtk

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez torontokuba » 25 Sty 2014 21:26

Numidia napisał:Trzy razy chyba pisałem że ten punkt jest totalnie bzdurny i nieaktualny. Z tego co pamiętam to punkt ten zapisał Ziemniok jak miał spinki z romkiem usuwającym swoje posty.

Monikata, nie przechowują tych danych. Twoje posty będą wtedy podpisane jako "gość".

... i na koniec, jeszcze raz.

Nick też zostaje przy postach z napisem gość.

Przecież sam wklejasz treść publicznie. :roll:

Posty stają się własnością forum w takim stanie jakim je zostawiłeś, skoro sam wklejasz je gdzieś publicznie. Jeżeli, jako właściciel ulotek, artykułów czy plakatów, naklejasz je na słupy, płoty, ściany i wkładasz za wycieraczki po mieście, to co, potem masz się zwracać do miasta o usunięcie Twoich praw autorskich lub artystycznych? Na takim poziomie jest ten Twój argument. Zaraz jeszcze dostaniesz mandat i dodadzą Ci koszty sprzątania na mieście. Co za podejście, co za problemy. :roll: Nie chodzi o to, że tracisz własność i że forum zacznie Twoimi tekstami dysponować. Po prostu to co sam publicznie dodałeś i sam nie wymazałeś, zostaje dla integralności. Chcesz żeby za Ciebie wymazali, poproszę 500zł za sprzątanie po Twoim niedorozwinięciu i za całe zamieszanie. Pracowników i woluntariuszy potrzeba na takie bzdury. Interpretacja punktu nr.5 jest dla mnie do zrozumienia.
Trzeba wyleczyć czyszczenie, z pokolenia na pokolenie. - torontokuba

Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim. - George Orwell
Awatar użytkownika
torontokuba

Miejscowość: Toronto

Postprzez wordlord » 29 Sty 2014 01:58

Punkt regulaminu jest bzdurny i nie ma zastosowania w prawie, bo jeśli ktoś popełnił post, który spełnia warunki zapisane w ustawie o prawach autorskich, to bez pisemnej zgody autora forum nie może go sobie przywłaszczyć. Nie może go publikować, powielać etc. i musi go usunąć jeśli użytkownik sobie tego zażyczy. Choć u nas jest klawisz edytuj, więc to nie jest potrzebne.
Natomiast 99% wpisów na forum to zwykłe wymiany zdań, dyskusje i prawa autorskie ich nie obejmują.
Użytkownik wyrażający chęć opuszczenia forum może sam po sobie posprzątać i nie ma prawa żądać tego do admina czy moderatora (chyba, że dany post podlega ustawie o prawach autorskich).

Swoją drogą regulamin trzeba trzeba będzie trochę naprostować, by bardziej odpowiadał funkcjonującemu prawu.
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Postprzez torontokuba » 29 Sty 2014 02:31

Punkt stosowany w wielu regulaminach i na wielu forach. Dotyczy właśnie tych 99% postów i wypowiedzi. Punkt nie mowi nic o artykułach. Taki post gdzie prawa autorskie są zastrzeżone, powinien mieć to zastrzeżenie dopisane w poscie i blisko tekstu, albo linkiem do swojej strony kierować czytelników.

Wystarczy tak...

Wszystkie posty napisane na Forum stają się własnością Forum i pozostają na nim na zawsze, chyba że administracja forum postanowi inaczej. Szanujemy prawa autorskie i dane osobowe.
Trzeba wyleczyć czyszczenie, z pokolenia na pokolenie. - torontokuba

Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim. - George Orwell
Awatar użytkownika
torontokuba

Miejscowość: Toronto

Re: Usuwanie konta z forum

Postprzez gamer » 04 Gru 2015 20:58

Może ktoś w końcu usunąć moje konto! Pisałem już w tej sprawie.
gamer

Postprzez bobo » 08 Sty 2016 11:22

Witam. Mam tutaj konto,którego nie używam i chciałbym je usunąć.Proszę wiec osobę,która może to zrobić aby je usunęła. Dziękuję i pozdrawiam.
bobo

Postprzez meszuzel » 08 Sty 2016 11:37

Konto usunięte.
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez monety-świata » 25 Sty 2016 00:43

Proszę o usunięcie konta z forum. Dziękuje
monety-świata

Postprzez grabarz » 25 Sty 2016 00:58

Ja bym poczekał co na to Pan dariusz.m. Doszło do pewnej próby oszustwa i dane mogą się przydać :)
Awatar użytkownika
grabarz

Miejscowość: Zielona Góra / Zbąszyń

Postprzez Jazon » 25 Sty 2016 01:00

pewnie ze tak, jakby nie patrzec to psul renome takiemu sklepowi
Jazon

Poprzednia

Wróć do Forum techniczne - sugestie i błędy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość