Poprawki do wersji mobilnej forum

Tu można opisywać problemy i zgłaszać postulaty dotyczące funkcjonowania portalu numizmatycznego emonety.pl. Tu można podyskutować z administratorami.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Poprawki do wersji mobilnej forum

Postprzez DeeaM » 05 Mar 2014 20:08

Przeglądanie forum na smartfonie z obecną skórką mobilną jest wygodne, ale mam kilka uwag, które jeszcze podniosą jej użyteczność:

- wyciągnięcie "Nowe posty" i "Aktywne tematy" na wierzch, teraz trzeba "tapać" na ikonkę wyszukiwarki i tam wybierać te opcje.
- wyciągnięcie na wierzch stronicowania, najlepiej i na górze nad listą tematów/postów jak i na dole aby nie trzeba było przewijać w górę; obecne "tapanie" w krzyżyk i wybieranie numeru stron nie jest wygodne.
- w widoku listy tematów dodać nick autora ostatniego postu, a nie tylko autora całego wątku jak to jest obecnie albo nawet tylko autora ostatniego postu. To przydatniejsza informacja niż nick autora całego wątku.

Jako, że sam zaproponowałem obecną skórkę mobilną forum mogę pomóc w razie czego we wdrożeniu tych zmian (prześlę gotowe kody do wstawieniu do szablonu), jeśli informatyk emonet będzie kręcił nosem. :P
Awatar użytkownika
DeeaM

Miejscowość: Łódź/Cz-wa

Re: Poprawki do wersji mobilnej forum

Postprzez wordlord » 06 Mar 2014 00:51

Informatyk na pewno będzie kręcił nosem, bo przekroczył limit godzin przydzielonych na modernizację forum. Mimo wszystko podrzuć kody, będę je miał pod ręką i wykorzystam w odpowiednim momencie ;)
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Wróć do Forum techniczne - sugestie i błędy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość