Nowe sugestie :)

Tu można opisywać problemy i zgłaszać postulaty dotyczące funkcjonowania portalu numizmatycznego emonety.pl. Tu można podyskutować z administratorami.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Re: Nowe sugestie :)

Postprzez meszuzel » 09 Mar 2016 10:04

Mamy demokrację więc z jej duchem administracja musi coś zarządzić :)

A tak serio. Pomimo słusznych argumentów dla zamkniętego forum to nadal ono do mnei nie przemawia, bo dyskryminuje zawsze jakąś grupę osób. Ale mam pewną propozycję, którą miałem na myśli od samego początku. GRUPA MASOŃSKA :)
Mamy na forum narzędzie wysłania wiadomości do forumowiczów z np. konkursami, każdy kilka takich maili w zeszłym roku powinien dostać. Możemy utworzyć grupę i informacja o takich rewelacjach jak albumy, grosze RM trafi tylko do tych którzy do tej grupy należą. Warunek jest tylko jeden, ktoś kto ma informacje przesyła PW do mnie lub wordlorda a my dalej rozsyłamy.

Co myślicie o tym?
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez el-dziubek » 09 Mar 2016 10:07

No ok, tylko kto i na jakich zasadach ma do tej "elity" należeć? Będziecie jako administracja jakieś warunki przynależności ustalać, czy może zlustrujecie naszą historię na forum i na tej podstawie będzie wiadomo kto jest kim ;) I co z nowymi osobami, trzeba będzie najpierw się wykazać? Pomysł ogólnie fajny :) Taki newsletter dla wybranych, tajny jawny folwark :mrgreen:
el-dziubek

Miejscowość: Wrocław

Postprzez typowyfacet » 09 Mar 2016 10:18

Też jestem za, jeśli mnie do tej grupy dopiszecie :) Nie nie jestem handlarzem, tylko kupcem :)
typowyfacet

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez el-dziubek » 09 Mar 2016 10:21

Nie oszukujmy się, każdy kupiec czasem ma coś do opchania. Jeżeli nie są to ilości hurtowe, to nie widzę powodu, aby czasem sobie nie zrobić w ten sposób promocji :)
el-dziubek

Miejscowość: Wrocław

Postprzez meszuzel » 09 Mar 2016 10:53

Kryterium oceny, tak to koliduje w każdym przypadku.
W takim razie pozostaje komunikacja poprzez PW. Każdy z nas zna kilka osób, którym takie informacje przekaże.
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez Enso » 09 Mar 2016 17:19

I to jest chyba najlepsze wyjście. Proste i bez kombinacji.
Enso

Komentarze do transakcji2

Postprzez wordlord » 23 Lip 2016 23:37

Czytając pierwszy post skupiłem się na tym ukrytym forum, a totalnie umknęła mi ta druga część :oops:
Da się coś takiego zaimplementować. Punkty reputacji widoczne pod nickiem użytkownika plus łapki w górę pod każdym postem. Dałbym spokój natomiast z minusowaniem by skupić się na tym co się komu podoba. Mi pomysł nawet się podoba i nawet w teorii wydaje mi się jak go zaimplementować, niestety cały proces musi zrobić dział IT, a nasze forum dość często ma wyczerpaną liczbę godzin wykupioną dla naszej obsługi :(
Nie mniej jednak dopytać można, tym bardziej, że nikt sprzeciwu nie wyrażał przed takim rozwiązaniem.
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Postprzez Troy » 19 Sty 2017 22:55

Czy planujecie jakiś nowy styl?
"Prosilver" już opatrzony, "frozen" odpada, żadnej alternatywy?
Ironia losu, gdy UBecy, SBecy i ich potomstwo, którzy uciekli do Szwecji lub innej Kanady, mają czelność pouczać Polaków, jak mają żyć i postępować w kwestiach kulturowych, obyczajowych, gospodarczych, z uwzględnieniem czyszczenia i patynowania monet.

Imagehttp://picasion.com/
Awatar użytkownika
Troy

Miejscowość: Ruczaj

Postprzez wordlord » 20 Sty 2017 00:20

teoretycznie moglibyśmy spytać IT czy w wolnej chwili nie mogliby dobrać kilku styli, tylko nie wiem czy ktoś będzie z nich korzystał. Obecnie z frozen korzysta całe 5 osób :D
Może jakieś warianty kolorystyczne obecnych styli by wystarczyły?
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Postprzez Troy » 20 Sty 2017 01:00

Może, zamiast czasowych banów, jako kara możliwość ustawienia stylu, tylko frozena?
Ironia losu, gdy UBecy, SBecy i ich potomstwo, którzy uciekli do Szwecji lub innej Kanady, mają czelność pouczać Polaków, jak mają żyć i postępować w kwestiach kulturowych, obyczajowych, gospodarczych, z uwzględnieniem czyszczenia i patynowania monet.

Imagehttp://picasion.com/
Awatar użytkownika
Troy

Miejscowość: Ruczaj

Poprzednia

Wróć do Forum techniczne - sugestie i błędy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość