Co to? Błąd

Tu można opisywać problemy i zgłaszać postulaty dotyczące funkcjonowania portalu numizmatycznego emonety.pl. Tu można podyskutować z administratorami.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Co to? Błąd

Postprzez Mad_Tiger » 28 Wrz 2016 00:12

Co to ?

Screenshot_2016-09-28-00-09-20.png

Błąd powtórzył się ;)
"Tu przyklęka numizmatyk,
Słychać jego serca bicie.
To pieniądza jest fanatyk,
W biciu monet jego życie."

ImageMój zbiór monet na ucoinImage
ImageSprzedam trochę monet i banknotówImage

W sprawie reklamy w awatarze proszę o kontakt na PW :)
Maksymalny rozmiar; szerokość: 80 pikseli, wysokość: 80 pikseli, waga pliku: 50.00 KiB + 2 linijki tekstu w podpisie.
Awatar użytkownika
Mad_Tiger

Miejscowość: Warszawa

Re: Co to? Błąd

Postprzez wordlord » 28 Wrz 2016 11:34

Informację przekaże do działu IT, przydałyby się jeszcze zapewne informację o wersji systemu i przeglądarki z jakich korzystasz oraz przy jakiej czynności występuje ten błąd i czy zawsze. Możesz ma pw pisać jeśli nie chcesz dzielić się tymi informacjami :)
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Re: Co to? Błąd

Postprzez Mad_Tiger » 28 Wrz 2016 13:41

wordlord napisał: Możesz ma pw pisać jeśli nie chcesz dzielić się tymi informacjami :)

Może sprzęt nie najnowszy ani też nie najlepszy, czynności żadnych zbereźnych tez nie wykonywałem więc mogę chyba napisać otwarcie :P

System: Android 5.1.1

Przeglądarka: Chrome z najnowsza aktualizacją

Czynność: Chciałem odpowiedzieć na spam: http://monety.pl/viewtopic.php?f=5&t=29152&view=unread#p286099
Klikając "wyślij" pojawił się taki ekran ;) klikam "wstecz" i znowu "wyślij" i znów taki ekran z błędem (czynność powtórzyłem 4 razy - 4 razy ten błąd).
Wszedłem na główną (monety.pl) i znów w dany temat i po napisaniu posta od nowa już dodało go bez problemu więc albo chwilowe albo jakiś błąd był :P

Poziom baterii i godzinę widać na skrinszocie ;)
"Tu przyklęka numizmatyk,
Słychać jego serca bicie.
To pieniądza jest fanatyk,
W biciu monet jego życie."

ImageMój zbiór monet na ucoinImage
ImageSprzedam trochę monet i banknotówImage

W sprawie reklamy w awatarze proszę o kontakt na PW :)
Maksymalny rozmiar; szerokość: 80 pikseli, wysokość: 80 pikseli, waga pliku: 50.00 KiB + 2 linijki tekstu w podpisie.
Awatar użytkownika
Mad_Tiger

Miejscowość: Warszawa

Wróć do Forum techniczne - sugestie i błędy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości