Jak umieścić zdjecie na forum?

Jeżeli katalogi, portale aukcyjne i informacje zawarte w sieci nie pomogły zadaj pytanie tutaj by uzyskać pomoc w wycenie oraz identyfikacji monet i banknotów.

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Jak umieścić zdjecie na forum?

Postprzez wordlord » 14 Lut 2010 14:27

Jeżeli do pisane postu lub tworzonego tematu chcemy dodać zdjęcia pod polem tekstowym postu wybieramy zakładkę „dodaj zdjęcie” (1), następnie wybieramy „przeglądaj”(2) i wybieramy interesujące nas zdjęcie z dysku komputera, na koniec klikamy „dodaj zdjęcie” (3). Do każdego zdjęcia można dodać komentarz wypełniając pole „Komentarz do pliku” (4) i klikamy wyślij by opublikować post.

1.jpg
Kliknij by powiększyć

Po wykonaniu tych czynności dane zdjęcie pojawi się nam jako załącznik na dole strony.

Jeśli chcemy umieścić zdjęcie w konkretnym miejscu pisanego tekstu wykonujemy czyności od 1 do 4, następnie klikamy myszką w wybrane miejsce, następnie wybieramy „umieść w treści wiadomości”(5). i klikamy wyślij by opublikować post.

2.jpg
Kliknij by powiększyć

Po tej czynności zdjęcie pojawi się jako miniaturka, która po kliknięciu otworzy się do zdjęcia pełnych rozmiarów.
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Re: Jak umieścić zdjecie na forum?

Postprzez wordlord » 03 Paź 2014 00:57

Od pewnego czasu nasze forum ma wbudowany moduł dodawania zdjęć, starsi użytkownicy szybko nauczyli się go obsługiwać, ale są jeszcze nowi, którzy stosunkowo często pytają mnie jak mogą dodać zdjęcie na forum. Właśnie dla nich przerobiłem ten poradnik.
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Wróć do Wycena i identyfikacja monet i banknotów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości