Emonety padło?

Dyskusje o nowościach w portalu emonety.pl

Moderatorzy: meszuzel, wordlord

Emonety padło?

Postprzez Talibek » 14 Lut 2018 10:31

Czy to prawda że odbył się pogrzeb portalu emonety?
Awatar użytkownika
Talibek

Re: Emonety padło?

Postprzez el-dziubek » 14 Lut 2018 10:35

Ładnie mówiąc, rozpoczęto współpracę z innym podmiotem ;)
el-dziubek

Miejscowość: Wrocław

Postprzez meszuzel » 14 Lut 2018 13:20

Nie, nie upadało. Na początku lutego na stronie emonety.pl została podana informacja o nowym właścicielu. Więcej tutaj http://www.emonety.pl/page/contact
Sokrates "Wiem, że nic nie wiem"

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Miejscowość: Piotrków Tryb.

Postprzez julk1 » 15 Lut 2018 01:07

To już wiem skąd Goldenmark ma mój adres mejlowy i przysłał mi "zapotrzebowanie" na newslettera 8)
Awatar użytkownika
julk1

Postprzez Talibek » 15 Lut 2018 17:11

Ładnie powiedziane zmieniło właściciela..... to taka oficjalna wersja.
Awatar użytkownika
Talibek

Postprzez wordlord » 16 Lut 2018 01:13

Talibek napisał:Ładnie powiedziane zmieniło właściciela..... to taka oficjalna wersja.

Zmian właściciela, przejęcie,sprzedaż pakietu większościowego zwał jak zwał, zresztą to nie pierwsza taka zmiana. Zaraz przed tym nim zostałem adminem zmienił się zarząd e-monet,a ich założyciel delikatnie mówiąc poszukał sobie innego zajęcia, a e-numizmatyka znalazła się jako dopisek na stronach emonet. Zauważyliście to, a co ważniejsze odczuliście?
Obecnie to emonet są właścicielem e-numzmatyki, a obie są w stajni Goldenmark Center. Normalne "zawirowania" w tej branży.

Żałujemy jednie że o zmianie właściciela nie mogliśmy wam powiedzieć wcześniej, ale ze względu na tajemnicę biznesową dowidzieliśmy się chwilę przed wami.
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Postprzez el-dziubek » 16 Lut 2018 07:25

Rozumiem ze teraz możemy wrzucać linki do wszystkich sklepów z grupy bez konsekwencji w postaci banow?
el-dziubek

Postprzez meszuzel » 16 Lut 2018 10:46

Za linki nigdy nie było banów, wykluczając oczywiście spamerów. Regulamin się nie zmienił, jedynie konkurencja jest teraz inaczej postrzegana. Linki, które będą konkurencja dla grupy Goldenmark będą usuwane.

A mówiąc prościej, trzymajmy się tego co było dotychczas. Ewentualne informacje o linkach konkurencyjnych możecie przesyłać poprzez PW

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Postprzez tonyxxl » 16 Lut 2018 17:11

jakieś promocje,rabaty, kody? cokolwiek zachęcającego do kupna forumowiczów na goldenmark? nie znam statystyk (to się wypowiem :D :wink: ) ale chyba zamiast na reklamę (pewnie nie tanią) losowych klientów w sieci może warto zająć się najbardziej zainteresowaną grupą, czyli nami...żeby nie było, to nie żebry, mamy gdzie kupować, to tylko taka sugestia a wszyscy możemy skorzystać :)
Awatar użytkownika
tonyxxl

Miejscowość: Kraków

Postprzez meszuzel » 16 Lut 2018 17:21

Na chwilę obecną mamy inne sprawy organizacyjne do ogarnięcia a sa one kluczowe, bo od nich zależy prawidłowe funkcjonowanie forum. Myślę, że w odpowiednim momencie będzie można zapytać. Trochę cierpliwości :)

Pozdrawiam
Mariusz
Awatar użytkownika
meszuzel
Moderator

Postprzez wordlord » 18 Lut 2018 02:33

Póki co priorytetem dla nas będzie zorganizowanie nagród na ten rok na konkursy, do tego dochodzi zamknięcie roku, które Goldenmark musi przeprowadzić... Nie mniej jednak pomysł z kuponami, rabatami jak najbardziej słuszny i porozmawiam o możliwości jego wprowadzenia.
Zbieram, więc jestem.
Awatar użytkownika
wordlord
Site Admin
<b style='color: #ff0000'>Site Admin</b>

Miejscowość: Łódź

Postprzez el-dziubek » 18 Lut 2018 09:52

Jestem klientem mennicy wrocławskiej i cienko to widzę. Mam kartę klubową, która nic nie daje. Do tej pory ich polityka nie zachęcała do "bycia wiernym" klientem. Szczególnie przy emisjach NBP robili przewały. Zamawiałem walor po oferowanej przez nich fajnej cenie, a gdy dzwonili, że jest do odbioru cena nagle była wyższa o 25%. Zależy im głównie na bogatym kliencie niestety, który zbytnio nie będzie szukał oszczędności
el-dziubek

Wróć do Nowości w portalu emonety.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości